Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Így működne a tv összekötése...

Így működne a tv összekötése laptoppal?

Figyelt kérdés

Egyszer már kérdeztem ilyet, ott azt írták, hogy úgy nem fog sikerülni, de akkor másféle kábelekkel próbálkoztam, de működne-e úgy, hogy...:

A tv-ben van hdmi bemenet, a laptop-ban viszont csak ilyen bemenet van:

[link]


Ha szerzek valamilyen átalakítót, akkor nem lesz gond az analóg meg digitális meg ilyen dolgokkal?


2010. máj. 8. 08:51
 1/5 anonim ***** válasza:

A képen látható VGA csatlakozó analóg, a HDMI pedig digitális. Sima összekötés NEM lehetséges. Erre van kitalálva az alábbi linken (már neked többször belinkelt) VGA-HDMI átalakító doboz:


[link]


Más megoldás nincsen.

2010. máj. 8. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Tudom, hogy már többször belinkelted, csak akkor nem HDMI kábelről volt szó, hanem scart-ról, és oda már nem érkezett válasz, tehát itt is megkérdeztem.


És amúgy nem lenne fontos a hdmi, mert nem nézek hd-s filmeket, csak már így is több ezret költöttem feleslegesen kábelre, nem akarnék még többet költeni.

2010. máj. 8. 13:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Akárhányszor kérdezed meg, nem lehet összekötni aktív elem nélkül. Elküldtem neked annak a videónak a linkjét, amit a laptopomról készítettem. Ha megnézed, azzal működik. Mármint egy aktív konverterről van szó. Tehát nem fölösleges pénzkidobás.

http://www.youtube.com/watch?v=vZfKk2GwS_4

Az a nagy büdös helyzet, hogy KÜLÖNBÖZŐ videójeleket

2010. máj. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Az a nagy büdös helyzet, hogy KÜLÖNBÖZŐ videójeleket egy tonna kábel sem képes átalakítani a KÜLÖNBÖZŐ szabványok között.
2010. máj. 8. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem én linkeltem, de aki csinálta, annak igaza volt. Egyszerűen nem lehet egy sima kábellel áthidalni az analóg-digitális ellentétet, különbözőséget. Ennyi.
2010. máj. 8. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!