Ahogy a legtöbb weboldal az interneten, ez a webhely is cookie-kat használ, melyekre szükség van a weboldal teljes működéséhez. Weboldalunk böngészésével Ön elfogadja a cookie-k használatát. További információ
Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés

Mennyiért tudnám eladni az alább leírt laptopot?

Még kb 7-8 hónapja vettem 180ezerért. Lenovo ideapad 100
CPU: Intel Core-i5 5200U 2.20Ghz, RAM: 4GB DDR3 1600Mhz, Videókártya: NvidiaGeforce 920M 2GB, adatok tárolása: 128 GB SSD(!), Win7 x64

-beépített wifi
-beépített bluetooth
-HD kijelző
-kettő USP port, amiből az egyik 3.0
-HDMI, UTP csatlakozók
-DVD író

Hozzá a gyári töltő a gyári dobozában, Trust USB elosztó megy hozzá ajándékba + 2db verbatim CD lemez, ami újraírható

Most megadtam a tudnivalókat róla, hogy kb a hírdetésnek milyen szövege lenne. Úgye mint írtam, 180E-ért vettem, 8 hónapos kb (használt) szerintetek mennyiért tudnám eladni? (tökéletes kívül és belül). Válaszotokat előre is köszönöm szépen :)

Keress kérdéseket hasonló témákban: adás, vétel, adás-vétel, laptop, eladó, Lenovo, SSD, processzor, Intel Core i5

02-14 12:42  Privát üzenet  Tetszik 

A válaszok
A kérdező kommentje:

Azt elfelejtettem odaírni, hogy a boltokban még mindig eléggé magason van az ára, 165,000.- Ft

# 1/10Időpont 02-14 12:49 Privát üzenet
100e

A válaszíró 81%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/10Időpont 02-14 12:52 Privát üzenet
90-100 ezer.

A válaszíró 69%-ban hasznos válaszokat ad.
# 3/10Időpont 02-14 12:56 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a gyors, hasznos válaszokat! Mentek a zöld pacsik, nemrég tettem fel 100E-ért, csak itt is felteszem a kérdést, hogy mérlegeljek, hogy kb mennyi idő után viszik el :)

# 4/10Időpont 02-14 12:58 Privát üzenet
Én is olyan 80-130 közé lőném. Ha személyesen- civilnek tudnád eladni, akkor többet kaphatsz, mint egy boltosnál.

Ha hirdeted érdemes kicsit többet írni, hogy lehessen alkudni belőle. Tehát ha 100 ezerért akarnád eladni, akkor hirdesd 130 környékén, és abból még engedhetsz is.

Én megemlíteném, hogy miért akarod eladni.

# 5/10Időpont 02-14 13:00 Privát üzenet
100 ezerért. Oké hogy tök jó, de aki csak 100 ezret akar költeni egy gépre azok többsége is inkább újat vesz 2 év garival, gyengébb procival. A Windowst meg "okosban" ráhegesztik, ez a magyar mentalitás.
Aksi is 8 hónap alatt olyan 15-20%-ot kopik.

A válaszíró 63%-ban hasznos válaszokat ad.
# 6/10Időpont 02-14 13:03 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Igen, van benne valami, amit mondasz, viszont van egy másik tábor, aki jó laptopot olcsón, használtan vesz, mert úgye ilyen is van. De van logika a te írásodban is.

# 7/10Időpont 02-14 13:06 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Egyébként itt van, így néz ki a hírdetés: [link]

# 8/10Időpont 02-14 13:08 Privát üzenet
Mondjuk a jelszó kimaradt:
Nem lopott! (:

# 9/10Időpont 02-14 13:13 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Miért lenne lopott?! :D Írunk egy adásvételit, aztán azzal mindenki tudja bizonyítani, hogy ezt én tényleg eladtam és az enyém volt

# 10/10Időpont 02-14 13:16 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Nem olyan régen vettem ezt a laptopot, és el akarom adni. Németországba 400 Euróért vettem, de nem tudom mennyiért tudnám eladni. Mi a véleményetek, mennyit birok kérni érte?
Egy használt acer aspire 5730Z laptopot körülbelül mennyiért számítanak be? Kb.5 éves, különösebb baja nincs, az aksija az egyetlen ami nem bírja túl sokáig töltő nélkül.
Ezt a laptopot kb. mennyiért lehetne eladni?
Szerintetem mennyiért adhatnám el most ezt a laptopot! Www.Notebookzone.hu/mid. Php? Mid=1&lkod=100&skod=6007
Mennyiért és hol lehet laptopot kiporolni, kitisztítani?
Mennyiért tudnék szerezni 1 laptopot amin futna a tfu tfu 2 meg a cod4 közepes grafikán?

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2017, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Sitemap | Médiaajánlat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelmi szabályok | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu