Xbox One S billentyuvel?

Figyelt kérdés

Sziasztok.


Sosem volt konzolom es nem akarok kontrollerrel jatszani. Ps4 hez van hozza valo billentyu, ami hozza van optimalizalva. Xboxra mindenfele billentyut ra lehet kotni?(gondoltam, mivel microsoftos) De valoszinuleg nemlehet a jatekokat ugy optimalizalni?



2017. febr. 15. 10:26
 1/5 anonim válasza:

Minek konzol ha nem akarsz kontrollerel játszani?

Egy PS-t még megértek, mert nagyon sok PS exkluzív, de a legtöbb xbox-os játék pl játszható PC-n, pont azért, mert a Microsoft tulajdona.

2017. febr. 15. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Mert nincs penzem egy rendes pc re. Majd ha dolgozok epitek egyet, de i7, 1070 ben gondolkodnek mindenkepp. Aztan addig kene valami alternativa. Kb nyar elejeig, utana mar lesz munkahelyem.
2017. febr. 15. 11:34
 3/5 A kérdező kommentje:

Tudom hogy az a tulaj.

Tehat akkor nagy esely hogy a legtobb jatek tamogatja, vagy legalabb is beallithato rajta a billentyus/egeres mod?

2017. febr. 15. 11:35
 4/5 anonim ***** válasza:

Hivatalosan egyik konzolon sem lehet irányításra használni billetyűzetet és egeret mert igazságtalan előnyhöz juttatja a kontrolleresek ellen az embereket. Ennek ellenére pl szövegbevitelhez lehet használni és van talán 1-2 játék amiben támogatott.


A konzolokhoz lehet kapni átalakítókat (vagy 50e forint) amikkel meg lehet oldani, hogy a gép bevegye a bill+egér kombót, de ezt csak azok használják akik csalni akarnak multiban.

2017. febr. 16. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Amennyiből kijönnél úgy, hogy konzol + átalakító + bill., sokkal egyszerűbb lenne pc-t venni. Szerintem.
2017. febr. 16. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!