T-Kabel-nél vagyok szerz. Onnan kapom koaxon káb. a szol. Tatásokat! Anno bekötötték és a modem elé tettek egy splittert. Elosztónak 1 ment a TV-be 1 pedig a modembe. Meg jegyzem többször volt gond a splittereket cserélgették! KELL MÉG A SLITTER?

Figyelt kérdés
Most hogy megszünt az analóg adás így hoztak másik modemet ás ebbe kell csatlakoztatnom mostmár a TV-t (setoboxot) az inernetet és a vez. telefont! A splittert fent hagyták a modem előtt . A Tv koax kábelét lecsavarozták rolla. Lényeg én le szereltem a régi koaxot és a splittert is és összekötövel egynesen megy így a modembe a bejövő kábel! 2x olyan gyors lett a netem! DE sajnos fél-1 óránként elmegy minden TV-internet de magától vissza jön 5 perc kb! Kellene a SPLITTER? (milyen ha kell) Ha vissza tettem ismét felére esett a net sebessége!

2017. febr. 16. 10:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem kell. A hiba nem az ön készülékében van.
2017. febr. 16. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a gyórs választ ! Csak azt nem értem ugyan abban az időben másik lakásokban volt net TV minden !! és ahogy vissza tettem a splittert itt is jó azóta csak felére esett a net sebessége :!!
2017. febr. 16. 10:19
 3/7 anonim ***** válasza:
Nálam benne van a splitter. Jól működik. Eszembe sem jut piszkálni. Te miért teszed? Milyen a net előfizetésed? Ha az jön, akkor nem kell még több...
2017. febr. 16. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
AZÉRT mivel az elavult analóg cuccok kábeleit leszedtem ! Mivel a TVhez is már nem koax megy hanem a modemböl UTP kábel megy. A másik meg elég lassú a net viszont a spitter kiiktatása után begyórsúlt !!
2017. febr. 16. 11:47
 5/7 anonim ***** válasza:
MMWO-nak hívják, analóg adásnál az választja szét az internetet és a tv adást. Neked erre azért nincs szükséged, mert a T-nél már csak internet megy rajta és IPTV van.
2017. febr. 16. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Sztem nem ugyanarról a dologról beszélünk. Nálam kábel.TV jön koax kábelen, internettel. A kábel a lakásban belemegy egy elosztóba, ahonnan az egyik fele megy a szet top boxba, és onnan a TV be. A másik fele megy a routerbe, és onnan a Pc-k be. ( 2 vezetékes gépbe, két wifi s be.
2017. febr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Jut eszembe: amíg IPTV -m volt, állandóan osztozni kellett a sávszélességen. Ha jó volt a TV, akkor gyenge volt az internet. Valójában kevés volt a sávszélesség, amit a telefonvonal tudott.
2017. febr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!