Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Hangfalat készítenék. Milyen...

PluYgeriMc kérdése:

Hangfalat készítenék. Milyen reflexnyílás kéne egy tesla arn-hez?

Figyelt kérdés

Igaz zárt ládában volt, viszont mos nagy soboza lesz, ezért kéne pár tanács. doboz méretei a következők lesznek: 35cm magas, 15cm vastag, 17cm széles.

én a relexnyílást úgy csinálnám meg mit a Pa subwoofereknél középen elválasztva, 7cm magasra.

Mekkora mérete legyen a reflex hosszúságának?



#hangfal #hangszóró #hatalmaspunci
2017. febr. 17. 20:49
 1/6 A kérdező kommentje:
[link] ime kép a hangszóról
2017. febr. 17. 20:51
 2/6 Zzzoli ***** válasza:

A nagy dobozba csak úgy beleteszed? Nem biztos hogy jó lesz a dobozt a hangszóróparaméterekhez kell illeszteni, akárcsak a reflexnyílás helyét, hosszát is komoly számításokkal programokkal határozzák meg.

Hasraütéssel, nagy valószínűséggel mellétrafálsz!

2017. febr. 18. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Természetesen szigetelem, nem olyan hatalmas ládára gondolok. Én azon gondolkoztam hogy lehetne a reflex 35cm hosszú, kanyarokkal a lényeg hogy minnél nehezebben tudjon áramlani a levegő.
2017. febr. 18. 10:33
 4/6 Zzzoli ***** válasza:

Próbálkozz, legalább tapasztalatokat szerzel ilyen téren.

De kicsi az esély hogy pont eltalálod a méretezést.

2017. febr. 18. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Oké köszi a segítséget szenitem a mélynek jó lesz az a 35 cm :)
2017. febr. 18. 18:14
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a segítséget Egy woofert csináltam mert a 2 utas nem volt valami szép a hangzása, 6cm nyílású de 20cm mély reflexcsőnél döntöttem úgy agyja igazán a mélyet. köszi a segítséget
2017. febr. 28. 18:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!