Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Philips okos tv-t szeretnénk...

Neko19 kérdése:

Philips okos tv-t szeretnénk összekapcsolni vezeték nélkül samsung tablettel. Wifi direkttel próbálkoztunk eddig, de valamiért a tv nem fogadja el a tabletet. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Próbáltuk samsung galaxy ace 3 telefonnal is,de azzal sem sikerült.kérlek próbáljátok egyszerűben leírni, ha van ötletetek, mert nem igazán vagyok a téma szakértője. Köszönöm.

2017. febr. 18. 16:16
 1/4 anonim ***** válasza:
Mit értesz "összekapcsolás" alatt? Ezt fejtsd ki kérlek.
2017. febr. 18. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szeretnénk,ha lehetséges lenne a vezeték nélküli adatátvitel a tv,és a tablet között. Illetve úgy tudom, így a tv képernyőjén meg lehet jeleníteni a tablet képernyőjét. Bocsánat, ha nem egyértelműen fogalmazok.
2017. febr. 18. 17:10
 3/4 nemcso ***** válasza:
Én Alcatel Onetouch Pixi képét teszem ki a Phillips tv-re a Második képernyő tükör (Second screen mirror) app segítségével.
2017. febr. 18. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, megpróbálom.
2017. febr. 19. 21:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!