Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Android tablet csak töltő...

Dzsamesz kérdése:

Android tablet csak töltő csatlakoztatása után kapcsol be?

Figyelt kérdés
Van egy Lenovo Tab2 A7 10F típusú tabletünk, ami az android 4es változattal fut, az android 5ös update nincs telepítve, mert a lenovo elérhetetlenné tette, mivel sok volt rá a panasz. A problémám a következő: A tablet tökéletesen működik amég használjuk, viszont ha nincs használatban, néhány óra múlva magától kikapcsol (vagy mélyen elalszik, nem tudom). Ilyenkor addig nem lehet visszakapcsolni, amég a töltőt nem csatlakoztatom. Ilyenkor egyből bejön az akksi állapot, ezután egyből be tudom kapcsolni. Az akksi nincs lemerülve, próbáltam nagyon hosszan nyomni a power gombot, de semmi. Hard reset is megvolt, továbbra sem kapcsol be töltő nélkül. Ha nem várom meg amég magától kikapcsol, hanem manuálisan kapcsolom ki, akkor vissza is kapcsol. Csak az automatikus kikapcsolás után nem ébred fel.

#Android #tablet #lenovo a7 10f
2017. febr. 22. 11:44
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!