Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Max 30ezerért milyen tabletet...

Max 30ezerért milyen tabletet érdemes venni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 22. 14:43
 1/9 anonim válasza:

Én két éve vettem 30ezer-ért, és már nagyon belassult.

Nekm Qilive van.

2017. febr. 22. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
mitől lassul be valami? megromlik? megpenészedik? túl sok programot telepítettél? Ha újrahúznád, újra gyors lenne?
2017. febr. 22. 21:10
 3/9 anonim válasza:
Azért lassul be, mert ahogy telik az idő és fejlődnek az alkalmazások, egyre nagyobb az erőforrás igényük. Ezért sajnos nem éri meg ilyen olcsó tabletet venni, 30 ezerért inkább nezz valami használat, de erősebbet.
2017. febr. 25. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
régi app-okat kell használni,
2017. febr. 25. 12:27
 5/9 anonim válasza:

Sajnos ez nem így működik, az appok nagy része magától frissül. Persze ezt ki lehet kapcsolni, de egy idő után úgy is kiabálni fog az alkalmazás, hogy frissítsd mert nem fog működni. De nem próbállak meggyőzni, valózínűleg úgysem sikerülne. Az eredeti kérdésedre válaszolva, tessék itt egy tablet ami 25 ezer forint, ár/érték arányban kitűnő. Kérdés hogy meddig. Remélem tudtam segíteni :)


[link]

2017. febr. 25. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
igen, köszi, ez jól néz ki, de én 6-os Androiddal keresek
2017. febr. 25. 15:04
 7/9 A kérdező kommentje:

Én ezt néztem, ha jól láttam tudja ugyanazt, de 6-os Android van rajta:

[link]

2017. febr. 25. 15:08
 8/9 FRICZY válasza:
A paraméterei alapján jó ár/érték arányúnak tűnik az Alcor amit kinéztél, és viszonylag tényleg új a konstrukció.
2017. márc. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
ebben azt írja van dual SIM, ez azt jelenti, hogy telefonként is használható?
2017. márc. 2. 16:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!