Xbox-hoz szeretnék venni TV-t, de melyiket vegyem?

Figyelt kérdés

(Csak játszásra kell, szóval nem akarok vele műsort nézni.)

Az az első szempontom, hogy full hd-s legyen, és nem akarok drágát venni.


Vortex: [link]


Philips [link]



2017. febr. 26. 09:04
 1/3 anonim ***** válasza:

Nem tudom mekkora monitorod van, de ezek elég kicsik. ekkora méretnél teljesen felesleges a full hd, elég a sima hd. ezek 50 cm szélesek, kb egy átlagos laptop 40 széles.

én is nemrég vettem, szintén xboxhoz (bár vettem 5000 ft-ért szobaantennát, amivel 12 ingyenes mindigtv csatornát nézhetek).

én 32 colosat vettem, ami 70 cm. nem full hd, szerintem ekkoránál sem kell még.

vagy 28 colosat vegyél ami 60 cm széles, vagy 32 colosat, ami 70 cm széles. ennyi azért kell. hidd el, sokkal jobb lesz, a full hd-t pedig azon nem tudod kiélvezni, egyáltalán nem. a hd is ekkora képernyőn éppolyan gyönyörű.

2017. febr. 26. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

jah, és nehogy úgy járj mint egyik ismerősöm, azért vitte vissza a tv-t, mert nem figyelte hogy otthon a polc amire tenné az kisebb mint a tv. ez nem lenne baj, de olyat vett aminek a szélén vannak a lábai, és visszavitte egy másfajtára kicserélni, aminek középen van a tartója.


én inkább hd ready-t vettem ekkorában de samsungot, de ha nem számít a márka itt van pl egy hasonló árkategóriájú, 80 cm átmérőjű [link]

2017. febr. 26. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
tescoban is vannak noname tv-k, elég olcsón, ismerősömnek semmi baja vele.
2017. febr. 26. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!