Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Xbox one konzol kaptam hozzá...

Xbox one konzol kaptam hozzá duracel elemet a kontroleren keresztül tudom tölteni, ha igen akkor miylen töltövel?

Figyelt kérdés
2017. febr. 26. 15:08
 1/6 anonim ***** válasza:
Elemet semmilyen töltővel nem lehet tölteni.
2017. febr. 26. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Tölteni csak akkut tudsz, meg kell nézned, hogy a kapott elemek elemek-e, vagy akku ami tölthető. Ha akku, akkor kontrolleren át az alábbi kiegészítővel tudod tölteni, melynek ára 8-9 ezer forint:


[link]

2017. febr. 26. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Ha akku akkor a RECHARGABLE feliratot kell rajta megtalálnod valahol. Pl: [link]


A felirat rajta, tehát ez akku, tölthető.

2017. febr. 26. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem, mivel nem akkumulátort adnak hozzá, csak egy pár sima egyszer használatos duracell elemet.
2017. febr. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Sima elemeket adnak a joyhoz, azt nem lehet tölteni.


Ha tölthető elemet szeretnél én az eneloop márkát javaslom, 4 akkut vegyél ami össze van csomagolva töltővel. Kettőt használsz, a másik kettőt töltöd. [link]


Nagyon sok tölthető akkut kipróbáltam már az évek során, megjelenés óta volt 360am is és ez mérföldekkel jobb mint bármelyik másik. Nagyon lassan merül le és nagyon lassan megy tönkre. Már elemek már egy év múlva a töredékét tudják a teljesítményüknek, míg ebből sok éves elemeim is gyakorlatilag újszerűek. Ne aggódj, hogy ezel csak 1900 vagy 2100mAhes teljesítményűek, jóval jobban bírják mint más márkák 2600-2700mAhesei.


Van egy komolyabb verziója is ami fekete, de nem kell olyat venned.

2017. febr. 27. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm! jó érzésel tölt el,hogy valóban segtő válaszoakt kapok kösziii :)
2017. febr. 28. 10:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!