Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szabadidőm nagy részében...

Szabadidőm nagy részében PowerPointokat szoktam készíteni. És most elfogytak az ötleteim. Mit ajánlatok?

Figyelt kérdés
Természetsen mielőtt készítek az adott témáról egy alőadást, olvasok róla, rákerese a Wikin, meg ilyenek. Írtam már az I.világháborúról, a Miraculousról, kutyák közül a Kuvaszról és ha már végképp unatkozom, akkor egy doga előtt is úgy tanulok, hogy PowerPointba írom le a tanulni valót. Nyilván csak arról írok,ami érdekel. Szeretem a zenét, imádok olvasni és énekelni, járok zeneiskolába, kedvenc tantárgyam a történelem és a kémia, imádom a Minecraftot és LPS-ekkel is szoktam néha játszani. Várom a válaszokat.

2017. febr. 26. 18:37
 1/8 A kérdező kommentje:
És azt kihagytam hogy imádom az állatokat és nem bírom ha bárki valami rosszat tesz az állatával.
2017. febr. 26. 18:39
 2/8 anonim ***** válasza:
Miért nem inkább videót csinálsz youtube-ra? Azzal még némi pénzt is kereshetnél. Vagy akár a meglévő PPT-kből csinálhatsz videót és azt feltöltheted a youtube-ra.
2017. febr. 26. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Már azt is próbáltam, de nem nagyon van kedvem hozzá.
2017. febr. 26. 20:09
 4/8 anonim ***** válasza:

Állatok: Állatvédelem, WWF, Nemzeti Parkok, Védett állatok, Menhelyek stb.

Zene: Hangszerek működése és története, operaénekesek, nagy zeneszerzők, legnagyobb gitárosok stb.

Kémia: periódusos rendszer, vegyjelek képletek, kötés típusok, szerves anyagok, alkoholok, cukrok, savak-lúgok, vitaminok, hormonok, stb.

Történelem: magyar királyok, római uralkodók, nagyobb csaták, felfedezők, stb.

Csinálhatsz ilyen 10 leg... listákat is. pl. 10 legérdekesebb állat.


Egyébként a videókészítés jó ötlet, youtube-on esetleg kaphatsz visszajelzést is, hogy milyen lett a munkád.

2017. febr. 26. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
3D képszerkesztés (Pld: Blender, ingyenes). El lehet vele lenni, és sokáig leköt, ha érdekel. Van, aki ebből él. [link]
2017. febr. 26. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
A témákat köszönöm, és a képszerkesztés sem olyan rossz öltlet, és szerintem talán elkezdek videózni. Köszönöm a ötleteket! :D
2017. febr. 26. 20:52
 7/8 anonim ***** válasza:
Linux getty pehelysúlyú implemetációja?
2017. febr. 27. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Egy hálás téma:

Kínai gasztrotúra, avagy ínyencfalatok a világ túlsó feléről - gazdagon illusztrált helyszíni beszámoló a jülini kutyafesztiválról.

2017. febr. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!