Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nem működik jól a LED szalagom...

Nem működik jól a LED szalagom, miért?

Figyelt kérdés
Az van hogy 2 napja vásároltunk egy komplett LED szalag szettet távirányítóval , mindennel együtt. Kibontottuk , kipróbáltuk és minden rendben működött rajta. (Olyan LEDszalag hogy mindenféle színt vált , mindenféle színkombináció , villogás van rajta) Felraktam , összeszereltem minden jó volt rajta . A mai nap észrevettem hogy a végéből (abból amelyikből nem jön ki kábel) körülbelül 50cm nem világít. Kikapcsoltam , bekapcsoltam mindent csináltam vele de sehogysem megy. Néha visszakapcsolásnál a vége kéken kezd el világítani , de nem váltja a szinét , nem reagál semmire.A szalag többi része jó a végét leszámítva. Valami megoldást tudtok javasolni ?

2017. febr. 27. 20:49
 1/4 anonim ***** válasza:
Vásárlás helyére visszavinni?
2017. febr. 27. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Szirty ***** válasza:
74%

Keress olyan vágási pontot, ami ónozott!


[link]


Olyat mint ami a képen van, csak ami ónozva van. Az gyári toldás. Gyakori probléma hogy itt repedés van a forrasztásban.

Ha látsz ilyet a vége közelében, forraszd át.

2017. febr. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen, vagy átforrasztod vagy visszaviszed, ha garanciális.
2017. febr. 28. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Ne forrasztgasd, vidd vissza.
2017. febr. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!