Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Nektek mi a véleményetek a...

Nektek mi a véleményetek a nintendo switch-röl? Megveszitek? Van aki utálja?

Figyelt kérdés
2017. márc. 4. 13:45
 1/3 anonim válasza:
Biztos nem fogom megvenni. Majd talán 10 év múlva.
2017. márc. 5. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
80%
Eléggé elbäszta a Nintendo. 100$-ért elgondolkodnék rajta. 300-ért veszek PS4-et Uncharted 4-gyel bundle-ban.
2017. márc. 13. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
80%

Én Nintendo rajongó létemre most nem venném meg a Switch-et, az biztos. Először is, szinte nincs is hozzá még saját játék (a Zelda önmagában még kevés, a régi játékok HD kiadása meg szerintem nem túl izgalmas). Sajnos rengeteg hibáról is olvastam, ami egy mostani videójáték piacon nemigazán elfogadható, pláne ha meg is kérik az árát. Emellett van néhány kiegészítő, amit ajánlott megvenni (pl. fólia) ami szintén plusz költségeket jelent.

Ami a hordozhatóságot illeti, sajnos ott is akad egy-két kényelmetlen tényező (nem írom le mindet, aki foglalkozik a témával, az úgyis tudja ezeket).

Szóval hiába jó az alapkoncepció, sajnos a mérleg negatív serpenyőjére több jutott, mint a pozitívra.

Amikor a Wii U megjelent, ott is legalább 4 évig vártam, mire eljutott arra a szintre, hogy megérje nekem megvenni (pl. ár és játékok miatt is). Van egy olyan sejtésem, hogy a Switch-nél is legalább ennyit kell majd várni, hacsak a Nintendo nem javítja ki idő előtt a jelenlegi hibákat és hiányosságokat.

2017. máj. 4. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!