Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ilyenkor mit kéne csinálnom...

Ilyenkor mit kéne csinálnom hogy működjön?

Figyelt kérdés

Tegnap letöltöttem Az Oxygen not included nevű játékot (ami fizetős, de én nem fizettem) szépen kicsomagolom a fájlokat, elindítanám, erre ki írja hogy: "ez a program nem működik a számítógépén, a szoftver verziójáról érdeklődjön annak gyártójától." vagy valami ilyesmi.

Windows 10 fut a gépemen, ha ez számít valamit.



2017. márc. 5. 10:45
 1/2 anonim válasza:
Akkor biza vedd meg a játékot!
2017. márc. 12. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Komplikato ***** válasza:
Ez egy STEAM-es játék, amiknél két kerülő megoldás van. Az egyik az, hogy hamis Steam kulcsot becsomagolják mellé, ami ha van igazi Steam fiókod akkor elég nagy szívás ha örökre kitiltanak miatta. A másik pedig Steam hálózatot emuláló csomag, ezek jó része vicces programokat is tartalmaz. Vagy megveheted 6K körüli áron és akkor nincs kockázat, meg a végeleges játékot is használhatod jól.
2017. ápr. 2. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!