Nagy butaság lenne ekkora TV-t vennem?

Figyelt kérdés

Nagyon megtetszett egy készülék, de kétségem támadt a méretével kapcsolatban, ugyanis 49"-os és mi kb 2.6 méter távolságból néznénk.

Leggyakrabban filmnézésre használnánk, de azért közben nézzük a tv műsorokat is amik pont nem Hd csatornák, igaz alapból nem rosz a szolgàltatás minősége.

Szerintetek nem túl nagy ehhez a távolsághoz ez a méret?

Húz a szívem felé mert mindig is szerettem volna egy nagyobbat, de elbizonytalanodtam sajna :/



2017. márc. 7. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:
HD esetén jó lesz, kisebb felbontáson zavaró, nem tudsz olyat venni, ami minden esetre tökéletes. Olyat kell választani, ami többnyire megfelelőbb. Olyan ez, mint a képarány,abból is mikor milyen kellene.
2017. márc. 7. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekünk is 49"os van és hidd el volt amikor kicsinek tünt.Én se akartam ilyen nagyot,de nem fogod megbánni!
2017. márc. 8. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszi mindenkinek, azt hiszem megveszem!

Utolsó! Ti milyen messziről nézitek? :)

2017. márc. 8. 10:52
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem is 49"-os van a nappaliban, kb 2,5 méterről szoktuk nézni, legtöbbször meccset rajta. HD adásoknál jó ilyen közelről nézni, mert éles a kép rajta, de SD adásoknál már nem annyira, mondjuk szerencsémre 29 HD adásunk van kábel tv-n, a fő csatornák HD-sak. Szobákba csak 32"-osak vannak, ott az SD adás is jó, mert 3 méter körül mézzük.
2017. márc. 9. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!