Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Fejhallgató témában kérnék...

Fejhallgató témában kérnék segítséget?

Figyelt kérdés

Üdv!


Szeretnék fejhallgatót venni, első sorban vezeték nélküliben gondolkodom, mert meguntam az évtizedek során a kábelezést. Olyan fejhallgatót keresnék, amit tudok egyaránt TV-re, vagy PC-re kötni, ha úgy adódik. Film, zene, játék.


Nem vagyok annyira otthon fejhallgatót témában, így egy olyat keresnék, ami ár/érték arányban jó. A márka nem fontos. Árkategória: 15-20 ezer Ft. Persze 20 fölött is lehet még, ha van egy nagyon tuti kisebb ráfizetéssel. De 25 fölé már ne nagyon.


Vezeték nélküli, vagy bluetooth, mindegy. Csak ne legyen kábele. Bár ha valaki a kábelre esküszik, azt is meghallgatom. Nyitott vagyok bármire a témán belül. :)


Köszönöm!



2017. márc. 7. 20:15
 1/1 Ypszilon1980 ***** válasza:
Nekem bluetooth-osban Trevi 8000Ft-os van,az egész jó,a tévémhez vezeték nélküli AKG,az 17000 volt.Jó ez az AKG is,csak sajnos olyan a konstrukció,hogy maga a fülpárna nem illeszkedik jól,a hang fele a környezetbe megy el.
2017. márc. 9. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!