Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » érdemes még újonnan ps3/xbox...

érdemes még újonnan ps3/xbox 360-at venni, vagy inkább rászánni még pár tizenezret egy ps4/xbox one-ra?

Figyelt kérdés
2017. márc. 8. 14:31
 1/4 anonim ***** válasza:

Újonnan? Az első kettőt nem is tudom, hogy lehet-e még kapni. Ha lehet is, semmiféleképpen nem éri meg, 20 ezerért lehet kapni használtan, több tucat játékkal együtt.

Hogy melyik generációt érdemes venned, az csak tőled függ, hogy mivel szeretnél játszani.

2017. márc. 8. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Újonnan semmikép sem éri már meg a ps3/xbox360
2017. márc. 8. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A gépek annyival nem kerülnek többe, hogy komolyan számítana az igazi különbség az az, hogy a régiekre fillérekbe kerülnek vagy másolhatóak a játékok az újakra meg nincs kalózkodás és húszezer egy új játék.
2017. márc. 9. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

-Szerintem csak akkor vegyél ps4-et/xbox one-t, ha ki bírod használni.

-Sajnos ps3-ra/xbox 360-ra már sok új játékot nem adnak ki és a grafika is gyengébb (mint az új generációs konzolokon) és pár játékra nem adnak ki frissítéseket sem. Pl.: GTA 5

-Ha jól tudom ps3-nál nem kell fizetni az online multiplayerért.


-Nekem xbox 360-om van már egy ideje. A ps4-et/xbox one-t szerintem nem bírnám kihasználni.

2017. márc. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!