Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Lecseréljem a ps vitámat egy...

Lecseréljem a ps vitámat egy nindendo-ra?

Figyelt kérdés
Van egy ps vitám (játékokkal,tartozékokkal).Megérné-e nekem ha lecserélném egy new nintendo 3ds xl-re?Hardver szempontból nem nézem az eszközt.Van-e nektek ps vita és nintendo konzolotok?Mit tennétek a helyemben?

#Nintendo #ps via
2017. márc. 10. 20:21
 1/2 Krisipoke ***** válasza:

Ezt neked kell tudni, hogy a játékkínálat alapján neked megérné-e.

Nekem a kettő közül csak 3DS-em van, és bár a Vitát sem tartom egyáltalán rossz konzolnak, a 3DS-t egyszerűen imádom, és jelenleg a kedvenc konzolom valaha (úgy, hogy több, mint 20 éve játszom videojátékokkal). Egyszerűen annyi fantasztikus játék van rá, lejátssza a sima Nintendo DS kazikat is (amik között kb. ugyanennyi zseniális, kihagyhatatlan cím van), az online boltjáról pedig tölthető le sok más játék, köztük régebbi Nintendo gépek játékai (mint a Game Boy vagy a NES), amik között megint csak nagyon sok cím van, ami abszolút megéri az árát. Nem is tudom hirtelen, hányezer órám van a gépben, de az biztos, hogy sok. :D

2017. márc. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Szebb és jobb, de szerintem drága. Ha minden áron lecseréled vagy cserélted privátba írsz? Megvenném a VITA-at switch-re nincs jelenleg pénzem és annyit nem is szánok költeni rá?
2017. márc. 20. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!