Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A szamitogepem sehogy se akar...

A szamitogepem sehogy se akar bekapcsolni?

Figyelt kérdés

A gepemen windows 8.1 van tegnap felraktam a lolt jatszottam kikpacsoltam a gepet es most sehogy se akar bekapcsolni. Kiirja h felkeszules a javitasra aztan szamitogep diagnosztizalasa de akkor se kapcsol be

Csokkentett modban se sehogy. Felujitani se lehet mert nem engedi kiirja h egy hiba miatt nem lehet

Ujra rakni nem fogom hamarabb fogom szetverni mert nem erdekel rengetegszer raktam ujra es mindig szarakszik.

Modnjatok egy olyan programot amivel cd rol belehet kapcsolni a gepet es utana helyrehozni!!



2017. márc. 11. 13:24
 1/1 szántóvető ***** válasza:
win telepítőlemez,ebből is a gépen lévő verzió.szerezz egy wint valahonnan,nyilván a tiéddel gondok vannak..
2017. márc. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!