Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért mennek ilyen furcsán a...

Miért mennek ilyen furcsán a filmek az új tv-n?

Figyelt kérdés

Na szóval eddig volt egy fullhd tv-m 50 vagy 100hz nem tudom pontosan,most vettem egy 4k tvt ha minden igaz 500hz

itt jött a probléma

a régi tvn normálisan mentek a filmek de ezen az újon olyan mintha valami gyorsitott felvételt néznék simábban megy a kép annyi biztos de mégis ugy látni mintha fellene gyorsitva a gyors mozgás és nagyon zavaró

A magas képfrissités miatt látom ilyennek? mert ugyan azt a filmet probáltam(eredeti star wars ébredő erő bluray) mint kettőnél és régin igaz nem ment ilyen simán de ott nem volt felgyorsulva a mozgás

valamit tudok tenni ez ellen?



2017. márc. 11. 14:29
 1/4 A kérdező kommentje:
nem jól irtam nem 500 hanem 2500 a képfrissités
2017. márc. 11. 14:33
 2/4 Szirty ***** válasza:

2500 Hz képfrissítés?

Marketing dolgozik megint. :)

2017. márc. 11. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

ja rájöttem hogy az átverés(media markt oldalán volt) utána néztem és 200hz a valós érték

de mind1 is a probléma igy is fenn áll sajnos

2017. márc. 11. 16:00
 4/4 anonim ***** válasza:
Élethűbb a kép, ezért látod olyannak. Én is vettem tv-t tavaly, 200 hz, de nem tudtam megszokni, elmentem, vettem egy másik tv-t ami 100 hz-es. Tehát 1 hét alatt vettem két tv-t :) A 200 hz-es tv-t meg elvittem öcsémnek.
2017. márc. 15. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!