Szeretnék venni bluetooth hangszórót ami minőségi megbízható milyet ajánlotok?

Figyelt kérdés
Van jbl go-m ettől egy hangosabban és tisztábban, szebben szólót szeretnék. Mivel 15-16 ezernél nem szánnák többet rá ezért kínait vennék kínaból nem itthonról!! Eddig néztem a Blitzwolf F1,F2,F3,F4-et. Vevő vagyok xiaomira és egyéb minőségi kínaikra.

2017. márc. 12. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:

16ezerért már tudsz venni nem kínai jó hangszórót is. Itt van pl. ez az Anker hangszóró:

[link]

Az Anker akkukban, powerbankokban különösen jó, így a hangszóróik is jól bírják egy feltöltéssel.


A német amazon 39 eurótól ingyen szállít Mo-ra, tehát ezért már nem kell szállítási díjat fizetned.


Így rendeld meg: a termékoldalon írja, hogy hány db új van raktáron (pl. "2 neu ab EUR 39,99"), arra katints rá, ezután azt tedd a kosaradba, amelyiket az AnkerDirect árulja, mivel csk arra vonatkozik az ingyenes szállítás (annál szerepel az "amazon szállítja ki" / "versand durch amazon"). Bankkártyával kell fizetni, rendeléskor vonják az árát, általában egy hét alatt szállítanak.



Írtam egy "kisregényt" az amazonos rendelésről itt, ha érdekel (a #3-mas):

https://www.gyakorikerdesek.hu/szamitastechnika__egyeb-kerde..

2017. márc. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ a hangszóró tetszik csak 3 wattos a jbl go-m is, de amit írtál az sztereó az aksija nem semmi elgondolkodtató van tapasztalatod róla?
2017. márc. 12. 15:09
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez a modell nincs meg -- nekem a mono verzió van belőle, az jól szól és sokáig bírja.Több más Anker-terméket próbáltam már (töltők, akkuk), azok is beváltak. Ezért tudom ajánlani a márkát.
2017. márc. 13. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!