Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Kijelzőcsere után továbbra se...

Kijelzőcsere után továbbra se érzékeli az érintést a tablet kijelző, mi lehet a hibás?

Figyelt kérdés
Egy LG G pad 8. 0 tabletnek betört a kiejlzője, és azóta nem érzékeli az érintést. Vettem vadonatúj kijelzőt, amin hibátlanul látszik a kép, de továbbra se érzékel érintést. Amennyire tudom, ennél a tablet-nél egyben van a digitalizer és az LCD, úgyhogy gyanítom valamelyik másik alkatrész sérült, ha tippelnem kéne a szalagkábel. Esetleg valakinek van tapasztalata ez ügyben?

2017. márc. 13. 20:48
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

"egyben van a digitalizer és az LCD"

Ja, de az elektronikája külön van. És ha meghibásodott, akkor hiába cserélsz kijelzőt meg érintőpanelt.

2017. márc. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Egyszer cseréltem érintőpanelt eszközben,de soha többet,sok hiba lehet.Maga a kijelzővel lehet,hogy egyben van,de akkor is külön egység. Pont ebbe a típusba vetted a kijelzőt? Csak,mert van,hogy a vezérlés része nincs ráintegrálva.
2017. márc. 14. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm az eddigi válaszokat!

Első válaszoló: "az elektronikája külön van"; ..Hogyan tudom megállapítani, hogy az elektronikája sérült? Jól sejtem, hogy az elektronikája az alaplapban van? Ha igen, akkor szintén jól sejtem, hogy veszett ügy a dolog?

Második: Igen, pont ebbe a típusba vettem, gond nélkül csatlakozik rá a kijelző. Jól sejtem, hogy az említett vezérlés megegyezik az első kérdező által elektronikájának említett részével a tablet-nek? Ha igen, szintén kérdés, hogyan tudom ellenőrízni, hogy sérült ezen része a tablet-nek?

További válaszokat is előre köszönöm!

2017. márc. 14. 08:54
 4/4 Ypszilon1980 ***** válasza:
Igen,az elektronikában van ez a rész. Nem tudok arra megoldást,hogy ezt te hogy tudod megcsinálni,szerintem sehogy,ehhez szakszervíz kell. Lehet,hogy csak egy ellenállás ment tönkre,de ez bonyolult.
2017. márc. 14. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!