Xbox one-on nem tudok a Golddal letöltött játékokkal játszani. Valami ötlet?

Figyelt kérdés
A megvásárolt Xbox one-nal jött egy 14 napos ajándék Gold kártya, amit beváltottam, és abból letöltöttem pár Golddal ingyenes játékot. Lejárt a 14 nap, 2-3 hét múlva vettem hozzá egy 3 hónapos Gold tagságot. Beváltottam, elfogadta, elindítanám az egyik ingyenesen letöltött játékot, és azt írja, hogy nincs goldom, nem tudok játszani, újítsam meg a tagságomat. (Pl: letöltöttem a Mirrors Edge Catalystot, 14 napon át játszottam rajta, lejárt a gold, utána pár hétig hozzá sem nyúltam, lett 3 hónapos tagságom, most meg nem enged bele.) Ez után, elindítottam egy CD-vel futó játékot, abba belementem, és tudtam multiplayerben játszani. (mert ugye ahhoz is Gold kell, hogy tudj online, másokkal játszani .-.) Az összes CDs játékot el tudtam indítani, és multiba menni. Ez után megnéztem a fiókomban, hogy van-e goldom, kiírta hogy már beváltottam a 3 hónaposat, még azt is, hogy mikor jár le. Kezd egyre idegesítőbbé válni a dolog, mert ez már 2 napja így megy. Mi lehet a probléma? A normális válaszokat előre is köszönöm.

2017. márc. 15. 19:14
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem kaptàl a konzolhoz egy hónap EA Access-t. Mivel a Mirrors Edge Cataclyst csak azzal ingyenes. És az jàrt le.

[link]

2017. márc. 16. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Hát nemtom, mert nem csak a Catalystot nem játsza, de a Dragon Edge Inquisitiont se, az meg elvileg nem EA-s.
2017. márc. 16. 15:13
 3/4 A kérdező kommentje:
Ja várj, az is EA-s :T
2017. márc. 16. 15:45
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem is az EA Access lehet a ludas. Az egy külön előfizetés és nincs köze a goldhoz. Ha érdekelnek EA cuccok azt mindenképp tudom ajánlani, valami 5500 vagy 6000Ft egy évre és már most is van benne vagy 40 játék.
2017. márc. 17. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!