Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Számítógépet vagy laptopot...

Számítógépet vagy laptopot szeretitek jobban?

Figyelt kérdés
És miért?
2017. márc. 17. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Számítógép. Mert nagyobb a monitor.
2017. márc. 17. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Huh ezzel most megnyugtattál.x) Én 4 éve laptopozok (mert ez áll rendelkezésre), és nem tudom megszokni azt a kis lapos képernyőt. De neki is megvannak az előnyei, hogy hordozható (ezt nem veszem igénybe), nem kell kikapcsolni, csak "altatni" (ez nagyon hasznos nekem).
2017. márc. 17. 21:36
 3/8 anonim ***** válasza:

"nem kell kikapcsolni, csak "altatni" (ez nagyon hasznos"


Azért ez nem akkora spanyolviasz, a PC-ket is lehet hibernálni meg készenlétbe tenni.

Bár nekem eszembe nem jutna éveken át laptoppal nyomni, ha a lényeges előnyét a hordozhatóságot ki sem használom :)

2017. márc. 17. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Igen azokat is lehet de akkor folyamatosan kell neki áram, sosem lehetne kikapcsolni a "pirosat".
2017. márc. 17. 22:08
 5/8 sweetchocolate válasza:
En az asztali pc-t szeretem jobban. Sokkal jobb kezelni, kivalaszthatod milyen billentyuzetet szeretnel, mekkora monitort, milyen egeret, illetve sokkal konnyebb cserelni hardwereket is a gepben. Jobb jatszani is pc-n.
2017. márc. 17. 23:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
75%

Nem kell neki villany, hibernálod, lenyomod a hosszabbítót és elmész kirándulni.

Nade a kérdésere válaszolva, fix helyen használva egy laptopnak csak annyi előnye lehet, hogy kritikus esetekben (pl. telefon flesselés) van beépített szünetmentese. Egérrel és billentyűzettel jól használható is lehet, de vehetsz hozzá valami jó állapotú monitort bagóért és máris nem kell a kéttenyérnyi egérmozit nézned.

2017. márc. 18. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Gugu Gabor ***** válasza:
100%

munkára laptop (hordozható)

itthonra PC, kényelmesebb, bővíthetőség alkatrész csere stb.

2017. márc. 18. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mindegyik másra való, semmi értelme összehasonlítani.
2017. márc. 18. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!