Mi a véleményetek a Heco hangfalakról?

Figyelt kérdés

Én úgy tudom, jó, német mindőség, árához képest magas a színvonala. Élőben sajna még nem hallottan egyet sem. Konkrétan a jó, ütős, 20-40 éves háromutasok érdekelnek, de annak is örülnék, ha a márkáról mondanátok véleményt. :)


A segítőkész válaszokat előre is köszi!



2017. márc. 21. 00:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia. 1 hónapja jutottam hohhá egy pár heco interior 330s hez. Mit mondjak. Lenyűgözött. Hihetetlen mekkorát szól. Még kültéren is. Nagyon jól adja a mélyet. Hk avr 147 essel hajtom. :)
2017. máj. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Bár már változott a helyzet, mert azóta beszereztem egy Onkyot, de köszi a választ, sosem árt tisztában lenni a márkákkal és a vélemenyekkel, ment a zöldike :)
2017. máj. 13. 11:48
 3/7 anonim ***** válasza:
Gondlom az más kategória :)
2017. máj. 17. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Ha van pár szabad perced, le tudnád írni, hogy miben más? Mert még mindig gondolkozom azon, hogy a jövőben lesz Hecom...de eddig elég vegyes véleményt hallottam a márkáról.
2017. máj. 19. 07:07
 5/7 anonim ***** válasza:
Annyiban más hogy az onkyo nem hecoval egy kategória. Kicsit minőségibb cuccokat gyárt. Japán :) hangzásban is teljesen más. Tehát nem egy kategória.
2017. máj. 21. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Értem, köszi a választ, ment a zöld :)
2017. máj. 27. 22:29
 7/7 Mr.Q77 ***** válasza:
50%

bár kicsit már elavult a téma, csak véletlen láttam de 5 ös fordítva látja a dolgokat valóban nem egy kategória de a HECO javára.


Onkyo csak olyan tessék -lássék alapon csinál(tat) hangfalakat hogy legyen a rangba valami, inkább erősítő oldalon erős. HECO meg csak hangfalakat gyárt több mint 70 éve ...

2021. febr. 1. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!