Nikola.b kérdése:

Onkyo TX-8510R! Ezzel a szobai erositovel kapcsolatba lenne par kerdesem!?

Figyelt kérdés
Az lenne a kerdes hogy ugyebar van rajta 4 kimenet , van rajta ketto ami "MAIN" es van a "REMOTE" ! Az erdekelne igazabol hogy a remote is hangfal kimenet e mett a main kimenetet hasznalom es az mukodik is rendesen ha az erositon bekapcsolom a speaker main kimenetet de ha ugyanitt bekapcsolom a remote kimenetet az a ket kimenet az nem szol !Az a remote az akkor nem hangfal kimenet lenne vagy valahogy maskepp kell kapcsolni valamit vagy mas bememetbe kellene atjatszani a hangot ? Remelem erkezik ra valasz

2017. márc. 22. 22:51
 1/2 MKzoltan válasza:
Szia nekem pontosan ugyanez a problémám kérdést is írtam ki de semmi válasz nekem Onkyo TX-9031RDS csak main része szól ha átkötöm a hangszórókat Remote oldalba megsem szólal a hangszóró valaki hozzáértő válaszára Énis kíváncsi lennék!
2017. márc. 23. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Bár már lassan 5 éves a kérdés, de a remote az a távirányító csatlakozás. Nincs köze a hangokhoz.
2022. jan. 7. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!