Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » JBL Charge 2+ vagy a JBL Flip 3?

JBL Charge 2+ vagy a JBL Flip 3?

Figyelt kérdés
Tervezem ezen eszközök megvételét és igazából érdekelne mások véleménye hogy melyiket válasszam. Mellette és ellenérveket is várok. Köszönöm a hasznos válaszokat!

2017. márc. 24. 10:39
 1/3 anonim ***** válasza:

A Charge 2+ nak az a legnagyobb előnye, hogy PowerBank-ként is tud funkcionálni, nemhiába az a neve. Ha ezt a funkciót nemigen használnád ki, akkor ezt akár ki is lőhetjük.


Na most, hogy hangzásilag mi a különbség a kettő között, és hogy neked melyik a megfelelő?

Maximum az előbbire tudok tapasztalat alapján választ adni, mivel fogalmam sincs, milyen műfajú zenét szeretnél hallgatni, tehát hogy melyik volna a legmegfelelőbb.


Tehát.. Hangzásban nekem annyi a tapasztalatom, hogy a Charge 2+ több basszust tud adni, de ez a specifikációkban is látható. A Flip 3 85Hz-20KHz, a Charge 2+ pedig 75Hz-20Khz. Viszont talán kicsit hangosabb a Flip 3. Szinte kristálytiszta mindkettőnek a hangzása, persze nyilván nem maximum hangerőről beszélünk.


A Flip 3 kényelemben szerintem jobb, valamennyivel kisebb, és a kialakítása olyan, hogy egy kézzel kényelmesen is lehet cipelni, mivel jár hozzá ilyen anyagos cucc, amivel a csuklódra akaszthatod pl. Azonban a Charge 2, 2+ már nem egészen ilyen. Valamennyivel nehezebb (akku miatt), nagyobb is.

2017. márc. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszod. Ilyesmire gondoltam. Igazából mindenféle zenét hallgatok a deep housetól kezdve a rockon át.

Arról esetleg tudsz valamit hogy TV-hez lehetne e csatlakoztatni ? Nagyon a halk a tv némely filmeknél és gondoltam ezzel lehetne kicsit dobni rajta. Ha lehetséges ez. Egy külön soundbart most nem szeretnék venni.

2017. márc. 25. 08:59
 3/3 anonim ***** válasza:
Ha a TV tud kommunikálni Bluetooth-on keresztül(ami azért viszonylag ritka), megoldható, de természetesen 3.5mm jack csatlakozóval is rendelkezik mindkét készülék, azon keresztül is megoldható.
2017. márc. 25. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!