Lcd tv hiba. Mi a baja es mennyibe kerulhet a javitasa?

Figyelt kérdés
1,5eves tv-nk ket napja elkezdte azt csinalni hogy bekapcsolaskor rendesen megjelenik a kepen a tv marka es utana teljesen elsotetul a kep csak hang van.

2017. márc. 25. 04:52
 1/7 A kérdező kommentje:
Azt nem irtam hogy azon a napon lett bekotve a digi is mikor elkezdodott ez a problema.. Lehet e osszefugges?!
2017. márc. 25. 04:55
 2/7 anonim ***** válasza:
Mivel még jótállás korban van, vidd a szervizbe.
2017. márc. 25. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Már nem jotálásos,de javithato problémája van szerintem led villágitás ment tönkre benne vid szervizbe ott megtudják javitani ,nekünk is ment már tönkre igy tv megcsinálták szervizbe tv .kb 15000 ft volt.
2017. márc. 25. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nincs mar garancia ra itt nemetorszagban erre 1vagy 3eves garival lehetett venni mi sajnos vasarlaskor szuk markuak voltunk es 1evest kertunk😔 koszonom a valaszt akkor megprobalkozunk a szervizzel.addig nem akartam elvinni mert olvastam hogy van olyan hiba is ami annyiba kerul mint egy masik tv t venni.
2017. márc. 25. 14:21
 5/7 A kérdező kommentje:
Mostmar egett szaga is van az mitol lehet?
2017. márc. 25. 18:22
 6/7 Zzzoli ***** válasza:
Nagyobb áram folyik át egy olyan alkatrészen, ahol nem kéne! Most már mindenképp add oda egy műszerész ismidnek! :-)
2017. márc. 26. 04:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Koszonom az informaciokat kukaba ment a tv. Nem erte volna meg megcsinaltatni egy szerelo itt 55€ ert jott volna ki es orankent 75€ a munka dija plussz kitudja mennyi amit csinalni kellett volna vele....
2017. márc. 26. 12:14

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!