Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Membrán szakadás körben,...

Membrán szakadás körben, menthető?

Figyelt kérdés

Szóval kaptam egy 25 cm-s westra hangszórót, a porvédője be van szakadva és habszél is mállik szét. Gondoltam leszedem a porvédőt mivel kell kell cserélni és központosítani is akartam, csináltam már ilyet gond nélkül, finoman tompa tárggyal a membrán vonalában lassan körbe-körbe elindultam.

Lényeg: nagyon nem akart lejönni, és kiderül hogy mert belül eszméletlen mennyiségű ragasztó volt, ami körbe kiszakította a membránt(papír) teljesen nem szakadt le.

Palmatex faragasztóval próbáltam orvosolni. Működhet ez még?



2017. márc. 26. 00:10
 1/2 anonim ***** válasza:

Hangszóró csere.

Nem lesz jó ez a barkácsolás.


A ragasztók rontanak a gyári frekvenciák átvitelekor.


Cseréld le, vagy másik hangfalat tegyél rá.

Ohmban és teljesítményben hasonlót.

2017. márc. 26. 01:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 Zzzoli ***** válasza:

Megragasztod ahogy tudod, ha működik, meg ha nem is, gyakorlásnak jó. Nyilván olyan mint gyárilag már sosem lesz, de tapasztalatszerzésre kiváló.

A széle ha málik az már cserés, de lehet kapni szivacsot, cseréld le.

2017. márc. 26. 03:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!