Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Megéri a konzolvilág-ról...

Megéri a konzolvilág-ról xbox-ot venni ott nem drágább?

Figyelt kérdés
Nem tudom hogy meg vegyem mert ez lenne az elso konzolom.

2017. márc. 27. 16:17
 1/2 A kérdező kommentje:
Kihagytam azt hogy akkor is meg kapjuk az ajándékot ha helybe veszem?Úgy értem hogy kb van egy olyan xbox 110 k és ott van hogy ajándékba +Rainbow + Gta V meg a választható ajándék vagy csak rendelésnél van így ?
2017. márc. 27. 16:21
 2/2 anonim ***** válasza:

Ha csak gépet akarsz venni és nem fontos, hogy legyen hozzá játék vagy valami jobb játék akkor a Konzolstúdió szokott általában a legolcsóbb lenni a klasszikus konzolos boltok közül. Nagyobb webáruházakban lehet találsz még olcsóbbat. Náluk most egy 500Gbos gép játék nélkül újonnan 85 ezer.


Általánosan viszont a Konzolvilág elég sok mindent ad ajándékba a géphez és ahhoz képest nem sokkal drágább. Az ajándékokat természetesen mindenképpen megkapod.


Nem tudok mást mondani mint hogy mindig érdemes körülnézni a neten, keresőkbe beírni mit szeretnél venni pl árgép.hu és összehasonlítani mit kapsz mennyiért.


Xbox vásárláshoz csak annyit tudok javasolni, hogy ha csak nagyon nem szorít a pénztárca akkor Xbox One S modellt vegyél.

2017. márc. 28. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!