Hol tudom megnezni, h az Apple mire vont le egy bizonyos osszeget?

Figyelt kérdés
Levont 2ezer ft-ot ,de nem tudom mire, hol tudnam megnezni?

2017. márc. 29. 10:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Frissen hozzáadott kártya adatok?
2017. márc. 29. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Pár napon belül kapsz róla számlát, ha tényleg megtörtént (gondolom bankszámlakivonaton találtad). Újonnan regisztrált kártyáról nem von le ekkora összeget.
2017. márc. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

Szia! Ha letoltod az iTunest, es bejelentkezel az Apple ID-dal, akkor ott meg tudor nezni az osszes vasarlast ami az ID-rol tortent, akkor is, ha meg nincs konyvelve, es ha jol tudom, de nem 100%, 90 napon belul visszateritest is kerhetsz ra, ha olyan volt. Tehat:


iTunes > Account > Vasarlasok


Nem biztos, hogy magyarul igy van, meg hogy Windows-on is, de a neten biztos talalsz leirast hozza, hogy jutsz el ehhez a menuhoz. Valami ilyesminek kell lennie. :)

2017. márc. 29. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Meg lett,koszi.

A 3honapos ingyenes apple music lejart es automatikusan megujitotta de azt mar nem ingyen :D

2017. márc. 30. 12:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!