Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Vezetékes fül (! ) - hallgatöb...

Vezetékes fül (! ) - hallgatöban nem létezik 3 gombos kivitel?

Figyelt kérdés
Tehát amivel nem csak a hivás ki be, hanem a hangerő föl, ill.le funkciót is lehet szabályozni? Eddig csak bluetooth-os kivitelben láttam ilyet, de vezetékes jobb lenne, mert olcsobb, és azt laptophoz is használhatnám.
2017. ápr. 4. 19:24
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Laptophoz fej/fülhallgató...a titkos kifejezés a hangerőszabályzós...

Próbáld ezzel,így már biztosan találsz megfelelőt.

2017. ápr. 4. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Ezt próbáltam akkor is, most is, semmi. Ezért is kérdeztem, hogy van-e értelme keresni. Egyébként nem laptopon van a hangsúly, hanem telefonon, csak azért szeretnék vezetékeset, mert azt laptophoz is használhatnám.
2017. ápr. 4. 20:14
 3/4 anonim ***** válasza:

Van egy jópár, azonban fejből csak egy jót tudok. Sennheiser CX 5.0


Hangzásilag, anyagminőségileg abszolút jó készülék.

2017. ápr. 4. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm,ezek szerint létezik ilyen. Én leginkább JBL-t kerestem, mert eddig ez volt és meg vagyok vele elégedve. Csak abból eddig nem találtam ilyet.
2017. ápr. 5. 06:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!