Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Autós erősítő bekötés, de...

Autós erősítő bekötés, de mégis hogyan?

Figyelt kérdés

Nos szerintem kezdem az elején. A suliból szoktam kapni felesleges elektronikai dolgokat. Tudják hogy szeretek ezzel foglalkozni így amivel nem kell elszámolni ideadják. Ma is kaptam egy új dolgot. Egy autós rádiót méghozzá az igazgató autójából. Az egyik informatika/fizika tanár jött hozzá oda és adta ide. Ez volt a dolog lényegtelen része. Nos sok-sok szebbnél-szebb kábel van rajta. Fel is vannak cimkézve de a frász tudja hova kell kötnöm. Van első-hátsó hangszóró illetve jobb bal. Ezt így értem is mivel erősítőre lesz kötve ezekbe nem kell áram. De van olyan hogy Memory és hasonlók. Ezekbe be kell vezetni a 12v-ot? Ha igen hogyan ? Illetve adott egy 18v-os tápegység abból lehet valamilyen módon készíteni 12v-osat ?

Kábelek: [link]

Model: [link]



2017. ápr. 5. 18:34
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!