Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Szivargyújtó végű mp3 lejátszó...

Szivargyújtó végű mp3 lejátszó, hogyan működik?

Figyelt kérdés
Az érdekelne hogyan működik,aminek szivargyújtó a vége,és a fejegységén tárolja a zenéket?Hogy szól arról zene?Mi ez egyáltalán?Láttam,és nagyon érdekelne.Előre is köszi a felvilágosítást!:-)
2008. okt. 13. 14:11
 1/6 anonim ***** válasza:
67%

Az tulajdonképpen egy MP3 lejátszó aminek USP portja is van, ezen kerestül tudod feltölteni rá a zenét ha számítógépre csatlakoztatod.

Plusz van benne egy URH FM adó (kisteljesítményű). Ezen beállítasz egy olyan URH FM frekvenciát amin nincs a közelben nagy adó, és erre kell ráhangolni a rádiót, és máris hallod az MP3 hangját a kocsi hangszóróin.

2008. okt. 13. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Azoknak amiket eddig láttam volt USB portja, de nem tölhető rájuk a zene, hanem be kell dugni beléjük egy pendrive-ot amin az MP3-ak vannak. Néhány előre programozott frekvencia közül lehet választani, amin sugároz, az autórádión meg lehet hallgatni.

Az eddig kipróbáltak elég rossz minőségben szóltak, dinamika sehol, de legalább zajos volt mind!

Inkább add el a régi autorádiód, és vegyél egy újat, amin van USB is. A hangminősége még a Roadstar-nak is jobb, mint a szivargyújtósé!

2008. okt. 13. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Én vettem egy Sony Ericssontranszmittert, de kizárólag autós kihangosítás céljára használom, úgy vettem észre a hangminősége kb. nem is alkalmas másra. Viszont sajna nem mindegyik tipus tudja a kihangosítás funkciót.
2008. okt. 16. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Először is,köszönöm a válaszokat!

Másodszor,elbizonytalanodtam a lehúzó vélemény miatt.Nekem egy nissan vanette cargo-m van,az egy elég zajos kis autó,de jó.A lényeg,hogy nagyon régi magnó van most benne(még csak kazettás)és ezért gondoltam,hogy talán ezzel a kis mütyürrel olcsóbban mgúsznám,és nem kellene megcsináltatni a régi cd-s rádiót,ami valszinű drágább lenne.Nem vágyom full jó hangzásra,csak zenét hallgatnék én vagy a kisfiam.

Mégis milyet vegyek,ha veszek?Vehetem pl.www.metroman.addel.hu oldalon árult 3.750 Ft-os kütyüt?Vagy az egyenlő a nullával?

Az ismételt segítséget előre is köszi!!!

Sziasztok!

2008. okt. 17. 16:06
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem ilyen rossz a helyzet. Én a vaterán vettem, ott egy helyen rákérdeztek a frekvenciaátvitelre, az árus őszintén megmondta hogy az olcsóknak igen gyenge, de tud olyat is adni amelyik magas minőségű, olyan 8 ezertől. Most rákerestem a neten, hirtelen találtam egy helyet ahol a frekvenciaátvitelt is meg merték jelentetni, ami 20hz-20kh, ez igen jó, de az ára a várható 8 ezres kategória. De ez igény kérdése, én már a 10 khz-es hangokat is alig hallom. :-)))

It a link:

[link]

2008. okt. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 Sándor Anikó válasza:
sziasztok.ezzel kapcsolatban azt szeretném kérdezni h a szivargyujtós mp3 lejátszót hogy kell beállítani azt h ne mindig az első számmal kezdje a lejátszást,újboli ujra inditás esetén.
2017. jún. 15. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!