Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » A PlayStation Store miért nem...

Dzsozygabi kérdése:

A PlayStation Store miért nem engedi letölteni némelyik játékot?

Figyelt kérdés
Azt a gondom hogy megvettem az Uncharted 4, nekem működik is hibátlanul, de van egy másik gép amit az unokaöcsém használ és ott nem engedi hogy letölteni. Pedig minden úgy van beállítva ahogy kell. Az ő gépen az én felhasználom, az enyémem az ő felhasználója van beállítva aktív(elsődleges rendszernek), úgy ahogyan a Sony leírja hogy hogyan lehet digitálisan megvásárol játékot megosztani. De ha belép a Storeba, az én felhasználommal, akkor azt írja hogy már megvásároltam a játékot, ami igaz is csak azon a gépen nincs letöltve. Pedig más játékot már megosztotunk így( Fifa17, Driveclub). Mi lehet a gond??

2017. ápr. 7. 21:22
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!