Most vettem egy xbox live gold 3 hónap és minden hónapban 4 ingyen játék de nem tudom hogy hogy kell beváltani?

Figyelt kérdés

2017. ápr. 11. 18:46
 1/2 anonim ***** válasza:

A főoldalon (home) a jobb szélső oszlopban mindig van egy kép aminek az egyik sarkában ott van hogy GOLD. [link]


Ha arra rányomsz akkor a legtetején szokott lenni, hogy Free with Gold vagy Games with Gold azt hiszem. Egyszerre nem szokott mind a négy játék fent lenni hanem eltolással vagyis két hétig szoktak fent lenni néha kicsit átlógnak az előző hónapból. Pl most a Ryse és a Darksiders játékok vannak ingyen, de még az előző hónapi Evolve is letölthető. A hónap második felében pedig a The Walking Dead Season 2 és az Assassins Creed Revelations lesz. Az ingyenes játékokra nyomva vagy Free with Gold vagy GET szokott lenni az adatlapjuk tetején és már töltődik is. Ezután a Games & Apps Ready to installban megtalálod őket ha letörölted és újra akarod telepíteni.


Néhány dolgot fontos tudni:

- ezekkel a játékokkal csak akkor játszhatsz ha gold előfizető vagy, elveszni nem fognak ha megszűnik az előfizu, de nem indulnak el

- az xbox 360as játékok letöltéséhez be kell regisztrálni egy bankkártyát a letöltéshez, nem von le róla semmi pénzt, de sajnos azok még egy régi rendszerben vannak fent és ott csak bankkártyával lehetett "vásárolni" akkor is ha ingyen volt valami

2017. ápr. 12. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Közben észrevettem, hogy a legutóbbi frissítés óta a games and apps menüben van egy "memberships" opció ahol az összes éppen ingyenes játékot letöltheted ha van goldod.
2017. ápr. 18. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!