Netvadász konfiguráció?

Figyelt kérdés
Nézegettem ezeket a netvadász csomagokat, de szerintem olcsóbban is ki lehetne hozni ilyet egy USB adapterből leszerelhető antennával és rácsatlakoztatni egy külső antennát. Kinek milyen ötlete van? Esetleg kinek mi vált be? 200-300 lenne szóval szerintem megoldható.

2017. ápr. 15. 07:40
 1/5 anonim ***** válasza:

Leírtam privátban, mi vált be, de látom nem hiszed el.

Nincs harag, de további sok szerencsét a kérdezősködéshez.

2017. ápr. 15. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Szeretném több ember véleményét hallani. Csupán ezért írtam ki, de eddig a tiéd a legjobb
2017. ápr. 15. 10:40
 3/5 anonim ***** válasza:
200-300? Mi M-er?? félreérthető kicsit. Netvadász, tehát hordozni szeretnéd ha nem tévedek, mert ezek általában mobilok. Az usb-s adapterre persze rárakhatsz bármilyen antennát kisebb nagyobb sikerrel, nyilván ha egy irányított gridet használsz azzal piszok messzire el lehet látni, de nagyon nagy, nem jó hordozgatni. Az a helyzet hogy millió megoldás létezik jobbnál jobbak, csak a pénztárcát meg a fantáziád szabhat határt.
2017. ápr. 15. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A válaszom a következő: Ehhez semmi sem kell: [link]

Aztán;

Ez: [link] plusz mellé egy grid: [link] 3M-nél több koax /pl, H-155/ ne legyen mert csökken a jel!

Vagy ez: Wifi antenna 60cm Parabola 2,4GHz 9dBi fejjel(22dBi)+3m wifi koax RP/sma dugó Egy ubiquiti erősítővel! [link]

Egy hagyományos 100mW-os router is jó messzire el tud vinni amúgy.

Millió megoldás van a problémádra :)

2017. ápr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 Alex Fly ***** válasza:

Fillérekből össze lehet dobni egy antennát.

A neten több leírást is találsz, pontos méretekkel.

Kulcsszó: cantenne vagy biquad-dipol...

2017. ápr. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!