Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Mennyit ér egy képcsöves TV?...

Mennyit ér egy képcsöves TV? Vagy másképp: miért kérnek el egyesek érte több ezer forintot? Nem értem!

Figyelt kérdés

Különböző hirdetési felületeken nulla forinttól lehet működő és elvihető CRT-tévét találni. Lomtalanításkor van, ahol lépni sem lehet tőlük, és a "hivatásosaknak" sem kell, nem szedik szét, egyszerűen le sem hajolnak érte. A hulladéktelepeken fizetni kell, hogy leadhasd (kivéve FKF). Ezek tények, bárki utánanézhet.


Ezek ellenére most találtam egyet huszonötezer forintért! Lehet, hogy nekem kéne tovább görgetni, ha valami nem tetszik, de hogy lehet valaki ennyire tájékozatlan? Egyesek miért kérnek érte több ezer forintot? Ötszázért adtam el egyet tavaly, és nagyon örültem, hogy érte jöttek. Mi ezekre a túlárazásokra a magyarázat, hogy lehet ezt józan ésszel felfogni?



2017. ápr. 16. 23:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Minden annyit ér amennyit adnak érte.
2017. ápr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%

Mert lehet idősebb generáció szabadulna tőle, csak ugye nekik sok minden még érték ként él a fejükben, ami lehet hogy a valóságban tényleg értéktelen már. De olyan eladók is vannak, akik kiböjtölik, amíg meg nem jön a vevő, és ha kell hónapokig, évekig árulják az adott terméket.


Lehet sokan úgy vannak vele, hogy a telekre nem kell új Full HD TV, hanem vesznek egyet a neten pár ezer Ft-ért, vagy 10.000 Ft körül, aztán jól van.


Én nem vagyok az a fajta, aki ilyesmiket őrizget. 1-2 kört futok velük, hogy eladjam, de ha nincs rá érdeklődés, akkor megy az FKF-hez, vagy szeretetszolgálatnak.

2017. ápr. 16. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
57%

Mert van rajtuk EUROSCART csatlakozó, vagy video bemenet, a legtöbb beltérivel össze lehet kötni egy 200 Ft-os kábellel, és ...jééé a régi TV is még használható digitális TV-nézésre. Nahát!!

Most az a divat, hogy HDMI.

Az egy hülyeség, hogy a legtöbb régi fajra TV nem jó.

Max, nem extra, hanem csak hagyományos TV képminőségben teljesen nézhető.

2017. ápr. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
78%

Miért,szerinted ingyen kellene odaadni bárkinek is? 10 ezerért eladtam én is! Olcsóbban nem adtam volna,inkább széttöröm kalapáccsal!

Ha valakinek kell-kell,ha nem-nem! Sokan csak ezt tudják megfizetni!

2017. ápr. 17. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

Ha eljössz érte, ingyen odaadom.

Megígérem!

Kom-Egom megye.

Legyél boldog vele, biztosan működik.

2017. ápr. 17. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

#1: Igen, ez lenne a normális.

Egyszer én is vettem ötszázért, távirányítóval együtt, az Euroscart miatt.

#4: Minden elismerésem! Hogy tudtad eladni tízezerért, és mégis kinek? Én miért nem találok ilyen madarakat soha?

Aki viszont "csak ezt tudja megfizetni", az miért fizessen érte tízezre(ke)t, amikor kétezer, esetleg ötezer forint alatt is ugyanazt a minőséget már megkapja? Tízezer forintból kétmagos gépet is összerakok monitorral együtt.

#5: Több eladó azt hiszi, hogy így próbálok alkudozni. Neked is csak azt tudom mondani, amit nekik: nem akarom megvenni. Ha alkudnék, azt egyenesen tenném, nem ilyen sunyi módon.

2017. ápr. 17. 10:02
 7/15 anonim ***** válasza:
100%

#5 vagyok


"sunyi módon?"


"Sunyi" a fene, itt van belőle 2 db TV is, akkor viszed el amikor akarod.

Ebben semmi "sunyi" nincs, de akkor felajánlom másnak, ebből nem fogok kardinális kérdést csinálni.



Kész!

2017. ápr. 17. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:

Bocsi, azt hittem, irónia.


Egy cuccomnál bizony próbáltak már így alkudni, de az egyedi darab volt a piacon, nem olyan ami úton-útszélen fellelhető.

2017. ápr. 17. 23:43
 9/15 anonim ***** válasza:
65%
2009-es Akai szinestévén mindenféle csatlakozó van, scart kábel is, kábeltévéhez is használható. Ezek az utolsó képcsöves tévék már nem a régi böhöm nagy darabok, kiválóan használhatók.
2017. ápr. 29. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
És ez hol válasz bármelyik kérdésemre? Ingyen hozzá lehet jutni!
2017. ápr. 29. 15:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!