Hogyan kell beszerelni egy xbox-ot?

Figyelt kérdés
Mi szükséges hozzá egyáltalán? Lehet csak simán tvre kötni? És akkor utána már full működik? Mi van a dobozban? Én csak tvre tudnám kötni úgy nekem meg is felelne. Bocsi nagyon kezdő vagyok, segítsetek légyszi!
2017. ápr. 21. 14:33
 1/2 anonim ***** válasza:

Érdemesebb lesz HDMI-HDMI kábellel bekötni ezt neked kell majd megvenned ! Ehhez megfelelő TV-vel használni, hagyományos pl Euroscart bekötés esetén nem a legszebb lesz az élmény azt meg kell hagyni. Ez egy konzol, bekapcsolod leülsz elé társítod a joy-t majd játszol, nem egy nagy ügy. A dobozban ezek szoktak lenni:

- alapgép

- vezeték nélküli kontroller

- tápegység

- euroscart csatlakozó

- 1 hónap gold előfizetés, esetleg + játék kódok attól függően milyen csomagban veszed meg.

2017. ápr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Nem mondtad melyik Xboxra gondolsz 360 vagy One. Mindkettő HDTVhez való, bár a 360 sima TVn is elfogadható, de nem ajánlott. Elsősorban HDMI csatlakozó van rajtuk.


Egy átlagos konzol dobozában van egy irányító, a gép és egy videokábel (van amikor adnak hozzá játékot is). Ha összedugod őket (esetleg még internetet is kötsz rá (vagy wifi) akkor gyakorlatilag "csak" játék kell bele. Van amelyik géphez adnak játékot. Ha mások ellen szeretnél neten játszani ahhoz elő kell fizetni ennek a neve Xbox Live gold. Lehet hozzá feltöltőkártyát is venni (csak beírod a rajta lévő kódot a gépbe és már él is), de bankkártyával is lehet vásárolni.


Amikor beteszel egy játéklemezt akkor lehet hogy frissíteni kell (ha van neted) és utána mehet is a játék. Xbox Oneon minden játékot kell telepíteni is.

2017. ápr. 22. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!