Szerintetek ez így milyen párosítás lenne?

Figyelt kérdés

[link]


[link]


2017. ápr. 25. 19:24
 1/5 A kérdező kommentje:

Vagy ez a hangkártya jobb lenne hozz?


[link]


Valaki tud ennél jobb hangkártyát ilyen árkategóriában?

2017. ápr. 25. 19:48
 2/5 anonim ***** válasza:

Külső hangkártya praktikusabb megoldás lehet kényelem szempontjából, ha vezetékes fejhallgatót veszel.

Nekem egy sound blaster külső hangkártyám van nagyon meg vagyok elégedve a minőségével, egyáltalán nem hallgató semmilyen súgás, búgás stb.. ha nem szól semmi teljes a csend és szépen szól, belső hangkártyát azért nem javasolták mert állítólag felszedhet a gépedtől zajokat.

Külső hangkártyákból ennyiért már Asus-t is találni, azokat nagyon dicsérik.

2017. ápr. 27. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fórumokon olvastam hogy az az elektronikus zaj nem is biztos hogy hallható, és külső hangkártya sem biztos hogy zajmentes, és ár/érték arányban jobbnak láttam a belső hangkártyát ezért döntöttem így.
2017. ápr. 27. 19:35
 4/5 anonim ***** válasza:
Persze nem biztos hogy hallható. Arra ügyelj hogy ha van videokártya a gépedben, elférjen a hangkártya és a videokártya. Nekem például nem is fért volna el, mert a videokártya csatlakozója alatt van a hangkártya csatlakozója, és azt a videokártya hűtője kitakarja.
2017. ápr. 28. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Ez egy új alaplap, tavalyi szóval szerintem gondoskodtak róla hogy legyen hely, vagyis remélem.
2017. ápr. 28. 12:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!