Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Miért nem látja a gépem a...

Miért nem látja a gépem a bluetooth audio adaptert (csak a telefon)?

Figyelt kérdés

Van egy ilyen:

[link]

bluetooth-os adapterem amit a házimozihoz vettem, de csak a telefon érzékeli, a laptop nem, mit töltsek le a laposra, hogy kezelje?

Windows 10 van rajta és beépített bt 4.0, de az alap windows-os bluetooth kezelő szarra sem jó.



2017. ápr. 26. 20:07
 1/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Mit is akarsz tulajdonképpen?
2017. ápr. 27. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Azt hogy a laptopomban lévő bluetooth kommunikáljon az adapterrel és segítségével a házimozin tudjak zenét vayg bármit hallgatni
2017. ápr. 27. 16:47
 3/9 Ypszilon1980 ***** válasza:

Értem.

Az a gond, hogy a laptopokban hiába van bluetooth, zene átvitelére nem alkalmas. Venni kell egy olyan bluetooth adaptert, ami ezt tudja, ebay-en kb. 700 Ft., vagy még annyi sem.

2017. ápr. 27. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Sokan írnak hülyeséget úgy látom.

A lényeg, hogy egyik hardvernek sincs baja. Gondolom először a telefonnal párosítottad. Az erősítőben lévő bluetooth párosítását kell törölni, hogy a gép felismerje, a vevő (adapter)egyszerre csak egy egy eszközt ismerhet (laptop vagy telefon). Azért nem érzékeli, mert az adapter már párosítva van valamivel, konkrétan a telefonnal. Vannak olyan adapterek amik egyszerre két eszközzel is párosítva lehetnek, de ez nem az.

Azt mondom, hogy meg kellene nézni a kezelési útmutatót, hogyan lehet resetelni az adaptert és miután ez megtörtént újra lehet párosítani a számítógéppel, viszont ekkor meg a telefonról nem fog menni.

2017. ápr. 27. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Ja,hogy egyszerre akarja?Az nekem eszembe sem jutott,egyszerre csak egyet.De attól még létezik az általam is leírt probléma,bár lehet,hogy az újabb laptopokban ez már nem probléma.
2017. ápr. 28. 05:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Nem nem, azt kiszűrtem avval, hogy egy másik telefonnal is megkerestem és látja, de amúgy is úgy próbáltam csatlakozni, hogy ki volt kapcsolva a telefonon a bluetooth, és a laptop egyszerűen nem látja,
2017. ápr. 28. 15:49
 7/9 A kérdező kommentje:
Közben rájöttem, hogy a laptop mást sem lát és őt sem látja semmi :( úgyhogy azzal lesz a problem :(
2017. ápr. 28. 15:51
 8/9 A kérdező kommentje:
WIN! kösz skacok :) megoldódott! a gépel volt a probléma, letöröltem a bluetooth driverjeit az eszközkezelőben, aztán egy idő után újratelepítette magát és most mindent lát :D
2017. ápr. 28. 16:09
 9/9 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor jó.
2017. ápr. 28. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!