Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » HIFI vagy Soundbar? Felhasznál...

Swenako kérdése:

HIFI vagy Soundbar? Felhasználás film, konzol jatek, és zene.

Figyelt kérdés

Soundbarok-

LG smart Tv hez akartam LG SH7 soundbart venni vagy JBL Cinema base 2.2. vagy Denon DHT-T100 fentiek közül mit javosol aki ért is hozzá???? Van egy jó vétel Dali Zensor 1 AX ebben nem gondolkodtam de bomba aron jutnék hozza. Ez milyen lehet összehasonlítva a soundbarokkal,?



#film #hifi soundbar Zene
2017. ápr. 30. 10:52
 1/4 Zzzoli ***** válasza:

A Dali Zensor 1 egy nagyon jó kis polchangfal, zenehallgatásra kiváló lehet egy jó subwoofer társaságában egy jó erősítővel.

Azt írod bomba áron meg tudod szerezni, de ahhoz még kell egy normálisabb erősítő és jó sub.

Zenehallgatásra jobb lesz mint egy soundbar.

Viszont a soundbart megveszed, összerakod, lesz olyan basszosod a meélyéből mint a fene, játszhatsz, mozizhatsz, zenét is hallgathatsz, de nem fogja hangminőségben utólérni az előbbit. Igaz ez csak akkor probléma ha ínyenc vagy.

Átlag felhasználónak, jó egy jobb soundbar is.

2017. ápr. 30. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szia! Köszi a választ-

Amiról szó van az a Dali zensor 1 Ax amibe beépített erősítő van. Csak mélyládát kell vennem hozzá azt is aktívat ugyan. De utánna elképesztő lenne. Ha csak a hangfal lenne nem érdekelne az ügy. De így nagyon ott van. Asszem megveszem a Dalit és összerakom. Ma kipróbáltam őket a Mediában és nagyon nagy volt a különbség. A Dalit összeraktam egy subbal és ütött.

2017. ápr. 30. 16:49
 3/4 Zzzoli ***** válasza:
Azt nem is néztem hogy a Dali AX az aktív. Nem fogsz benne csalódni!
2017. máj. 1. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Megvettem a DALIt, elképesztő jó áron. Mélyládát kell még hozzá lőnöm. Ezt esetleg ismered Jamo SW708 70W?

Köszi a választ előre is.

2017. máj. 1. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!