Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek

A kérdés
Shad45 nevű felhasználó kérdése:

Miért van az hogy a FIFA 17 DEMO amikor megnyítom azt írja hogy invaild reason missing file: MFPlat. Dll?

Keress kérdéseket hasonló témákban: FIFA, FIFA17

2017. ápr. 30. 12:15  Privát üzenet  

A válasz
Sajnos még nem érkezett válasz.

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Telepítettem originen a Fifa world-öt és amikor megnyitom, akkor bejön messi képe, de utána sötét lesz, és a bal alsó sarokban forog valami, de nem tölt be! ?
Telepítettem a Fifa 13at de mikor megnyitom azt írja ki hogy valami rld. Dll nem tölthető be. Mi a baj?
Amikor megnyitom a fifa14 et és rámegyek hogy játék akk valami olyan ugrik ki hogy belépési pont nem található a DLL ben vki tud segíteni ezt megoldani?
FIFA 08-ban, amikor egy visszajátszásnál rámegyek a kivitelre és lementem a visszajátszást, és utána megnyitom a videót, miért van az, hogy csak nagy feketeséget látni?
Feltelepítettem a fifa 13-at és amikor megnyitom a játékot a képernyőm fekete is lesz, ugyebár akkor tölti a játékot és utána egyszer csak, mielőtt még a játék betölthetne kilép...
Ha a fifa 13-ban elmentek egy gólt akkor én azt nemtudom valahogy normális videóba elmenteni? Olíanra goldolok, hogy pl. elmentem a d meghajtóra és egy videólejátszó programmal...

Kérdések az Elektronikus eszközök rovatbólKérdések a Szórakoztató készülékek rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!