Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Ha az imessage-t kikapcsolom...

Ha az imessage-t kikapcsolom nem lesz ingyenes a messenger?

Figyelt kérdés
Vagy nem tudok ingyen sms-t küldeni? De csak annak akinek almás cucca van nem?
2017. máj. 1. 14:32
 1/6 A kérdező kommentje:
Vagy a messengernek nincs köze ehhez? Ha alapbol be van kapcsolva nemvedzi le a pénzt az imessage? Ha iphonesnak irok akkor kék alapon infyenesen megy?ha be van kapcsolva. Ha nem iphonesnak irok akkor zöld alapon fizetösen megy? Iphonesnak akkor az sms imessageként megy ingyenesen?
2017. máj. 1. 14:52
 2/6 anonim ***** válasza:
A messenger Facebook alkalmazás, interneten küld üzenetet. Nem érinti az iMessage
2017. máj. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Meesenger aFacebook Üzenküldő alkalmazása, az imassage pedig Az Apple IPhone Iphone készülékek közti netes üzenő felülete.


Bővebben:

Tudnivalók az iMessage-üzenetekről és az SMS-/MMS-üzenetekről

A cikkből megtudhatja, hogy néhány üzenetbuborék miért kék vagy zöld színű.


Az iPhone, iPad, illetve iPod touch készüléken található Üzenetek alkalmazás segítségével üzeneteket küldhet. A rendszer iMessage- vagy SMS-/MMS-üzenetként küldi el az üzeneteket. Az alábbiakban az üzenettípusok közötti különbségekről olvashat.

iMessage


iMessage

iMessage-üzenetben szöveget, fényképet, illetve videót is küldhet iOS-készülékekre és Mac számítógépekre Wi-Fi-hálózaton vagy mobiladat-hálózaton keresztül. A rendszer mindig titkosítja az ilyen üzeneteket, és kék színű szövegbuborékban jeleníti meg őket. Az iMessage be- vagy kikapcsolásához lépjen a Beállítások > Üzenetek menüpontba.

SMS/MMS


SMS/MMS

Ha nem használja az iMessage szolgáltatást, SMS-t/MMS-t is küldhet. Az ilyen üzenetekben szöveget és fényképet küldhet más mobiltelefonokra, illetve iOS-készülékekre. A rendszer nem titkosítja az SMS-/MMS-üzeneteket, és zöld színű szövegbuborékban jeleníti meg őket a készüléken.


Ha SMS-/MMS-üzeneteket szeretne küldeni és fogadni az iPhone segítségével, olyan díjcsomaggal kell rendelkeznie, amely lehetővé teszi a szöveges üzenetek küldését. Forduljon mobilszolgáltatójához további információkért.Azt is beállíthatja, hogy a többi Apple-készülékével is lehessen üzenetet küldeni és fogadni.

Ha nem áll rendelkezésre Wi-Fi-hálózat, a rendszer a mobiladat-hálózaton keresztül továbbítja az iMessage-üzenetet. A mobil adatforgalom díjköteles lehet.


[link]

2017. máj. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Tehát ha azt nézed az iMassage sem igazán ingyenes, hisz fizeted a netet amit használ. De ha nem te fizeted a net díját akkor igen az iMassage tehát a kék buborékos üzenet ingyen van, de ezt csak Apple készülékkel rendelkezőnek küldhetsz akinél szintén aktív az iMessage.
2017. máj. 1. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Igen fizetem az internetet,de amikor először próbálkoztam ezzel,akkor minden egyes üzenetnél levonta az sms árát. Pont akkor állitottam be egy iphones ismerösöm áktal és ö mondta h még nem az inessagerol irok,mert zöld volt. Nem mindegy,hogy kifizetem a netet és még szed le apránként.!

Igazából mindenkinek messengeren írok. 2 ismerősömnek van iphoneja de azoknak is messengeren irok. Ha nekik sms-t akarok küldeni az imessagen megy át? Igazából nem használom az imessaget. Ha kikapcsolom és iphones ir nekem akkor annak felszámolják? Ha vissza kapcsolom levonnak vmit? Mert kikapcsoltam és vissza és kiirt vmit hogy felmerülhet valami dij.. Ha bekapcsolva hagyom nem történik semmi?

2017. máj. 1. 15:59
 6/6 anonim válasza:

Kapcsold be az iMessage funkciót es hagyd úgy. Akinek nincs iPhone-ja, annak így is úgy is sima SMS-t fog küldeni a telefon, ami fizetős. Aki iphone-os annak pedig iMessage-en fogja így elküldeni, ami kulon díj mentes, igy ez a legoptimálisabb beállítás.

A Messenger ettől független, ott ingyenes az üzenet küldése.


Mindkettő feltétele, hogy legyen net kapcsolat a telefonodon.

2017. máj. 1. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!