Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » PlayStation 4 vagy Xbox one a...

PlayStation 4 vagy Xbox one a jobb? Melyikhez olcsóbbak a jatekok? Mi a kulonbseg a 2 kozott?

Figyelt kérdés
Eddig mindigis csak playstationom volt. 21/l

2017. máj. 5. 23:48
 1/8 anonim ***** válasza:

Gyakorlatilag 3 tényező számít, van-e előzetes személyes preferenciáid vagy tetszik e az egyik jobban mint a másik, pl szerinted jobb e az Xbox kontroller vagy inkább a ps.

Melyik konzolra milyen exkluzív jatekok vannak ami érdekel.

Ismerősei kooroden, akikke együtt tudnál játszani, kinek mi van. Mert ritka a crossplatform...

En amigy várnék mostmár a helyedben az ujabb, erősebb kiadásokig... asszem ősszel jönnek?

2017. máj. 6. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim válasza:
50%

Most csak én làtok félre vagy tényleg 21.l van kiîrva?

Nem akarsz hozzàm jönni?


A viccet félre téve szerintem a pc sokkal jobban megéri..Ha csak azt vesszük;hogy a legtöbb jó jàték mindhàrom platformon megjelenik akkor igazàból olyan hogy rossz vàlaszlehetőség nemigen van..


Persze kinek mi tetszik..Àr szempontból a pc jobban megéri mivel màr pàr hónapra a jàték megjelenés utàn tudsz vele jàtszani szinte teljesen ingyen..Valamint a baràtaiddal is tudod tólni a multiplayer módot ha letöltöd a megfelelő alkalmazàst..

De a kérdésre visszatérve a jàtékok àra kb ugyanannyi és az àtlag is 5000.forint felett van bőven ami valljuk be ha hardcore gamer vagy és nem vagy gazdag akkor eléggé elvonàsi tüneteid lesznek mert a legtöbb konzolos jàték 10-15 óra alatt teljesîthető normàl módba..

Szerintem a fő szempont ahogy az első is mondta hogy milyen az adott platformra kijövő legjobb jàtékok..Szerintem a legjobb platformos jàtékok a last of us;until dawn most hirtelen ennyi jutott eszembe de ezek mind ps-re jöttek ki szóval érted a lényeget..20f

2017. máj. 6. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
43%
Amúgy első érdemes megnézhi hogy a grafikai összehasonlîtàsban sok különbség nincs a konzolok között szóval...A sony ebben az évben dobta piacra a ps4 prot szóval nem hiszem hogy ebben az évben kiadnânak egy újat..
2017. máj. 6. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Ps4 exkluzív játékokkal akarsz játszani => Ps4

Xbox One exkluzív játékokkal akarsz játszani => Xbox One

Ha legalább egy i5-ös pc-d van => inkább egy vidokártya

2017. máj. 6. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

#3

Ezekszerint akkor nem a sonyra gondoltam.....

[link]

2017. máj. 6. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm nektek a válaszokat. Szerintem a PS-nél maradok már csak azt nem tudom hogy Slim vagy Pro legyen
2017. máj. 6. 22:51
 7/8 anonim válasza:
Ha mindenképp konzol akkor szerintem a pro. A slim az elvileg csak egy kisebb ps4.
2017. máj. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
2017. máj. 7. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!