Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Van egy régi lemezlejatszóm,...

Van egy régi lemezlejatszóm, de nem tudom milyen tű való bele, honnan tudnám ezt beazonosítani? Honnan tudom milyen tű való bele?

Figyelt kérdés

2017. máj. 7. 15:29
 1/9 anonim ***** válasza:
A gyalugép tipusa alapján guglizzál.
2017. máj. 7. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Az valami orosz márka és ahhoz úgy nem találtam mert csak oroszul adott ki oldalakat
2017. máj. 7. 18:39
 3/9 anonim ***** válasza:
Milyen márka? Esegleg feldobnál egy fotót a hangszedőről?
2017. máj. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
*t
2017. máj. 8. 06:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Remr Riga a márkája valami orosz
2017. máj. 11. 11:02
 6/9 A kérdező kommentje:
2017. máj. 11. 11:06
 7/9 anonim ***** válasza:
Figyelj, szerintem nem érdemes ezzel bajlódni. Az ebbe való tűk sosem fognak hallgathatóan szólni. Vegyél helyette másik lemezjátszót, akár 15-20 ezerért is kapsz használtan tisztességeset.
2017. máj. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ja. Kristályhangszedő (piezoelektromos) hangminősége a béka segge alatt, de legalább a tű féldrágakő (nem gyémánt) ami pillanatok alatt sérül és onnantól tönkreteszi a lemezt. Nem tudom jó szívvel ajánlani a napi használatát :) még ha fel is hajtasz bele valami pickupot.
2017. máj. 11. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van meg ezen kívűl 2 lemezlejátszóm és 12 Db régi csövés rádióm, de mivel ez van beleépítve, ezt szerettem volna életre kelteni:)
2017. máj. 12. 12:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!