Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tervezek venni egy ps4-et, és...

Tervezek venni egy ps4-et, és gondoltam beváltom az xbox360-omat és 11 játékom. A kecskeméti Konzolkiráyban vagy az 576-ban kb mennyi jönne le az árából?

Figyelt kérdés
Esetleg hogyha valaki váltott már be játékokat bárhol az is leírhatná hogy kb mire lehet számítani. Természetesen a konzolok és a játékok is teljesen éppek. Előre is köszi a válaszokat :)

2017. máj. 10. 20:15
 1/4 anonim válasza:

Kb. 60000 Ft

Az X-Box 360-at 35000-ért lehet kapni használtan, és szerintem az 50000-et nem adják meg érte.

A játékokat, mondjuk 2000Ft/db, de ha rendesek, akkor legyen 3000-5000/db.

De ha úgy alakul, hogy 50000-ért számítják be, a játékokat 5000/db akkor kaphatsz 105000Ft!!!

2017. máj. 10. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Őszintén szólva ezt csak úgy lehetne megtudni, amit neked kéne megtenned, hogy felhívod őket vagy elmész hozzájuk árajánlatot kérni. Az első hozzászóló erősen találgat, Xbox Oneokat vesznek talán be 50 ezerért. Elég logikusan végiggondolni, keresni akarnak az üzleten nem ráfizetni. Ha megnézed az 576 honlapját 35 körül van egy gép átlagban és most volt akció hogy lefelezték minden használt boxnak az árát (ilyen 16-17ért kaptál komplett gépet!) ami azt jelenti, hogy meg akarnak szabadulni a készlettől. Vagyis valószínűleg potom pénzért 10-20e forintért veszik be a gépet! Játékokkal kapcsolatban meg már évek óta 1-2 ezerért veszik be a legnagyobb címeken kívül (GTAV, Red Dead Redemption) mindet.
2017. máj. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Én egy Ps3-at, és 28 játékot számoltattam be nemrég Pesten a Konzolok szervizében. A gépért 25000 Ft adtak, a játékokért meg darabjáért mindössze 500 FT, úgyhogy nem volt jó üzlet.
2017. máj. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek a választ! Megyek árajánlatot kérni :)
2017. máj. 24. 19:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!