Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Érdemes AliExpressről e-cigit...

GanjaSG kérdése:

Érdemes AliExpressről e-cigit rendelni?

Figyelt kérdés

2017. máj. 10. 23:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Mi már többször rendeltünk aliról tankokat, kazánokat és modokat is. Meg vagyunk elégedve a termékekkel. Eddig még csak egy tank nem egészen úgy működött, mint amit elvártunk, de amellett oda volt írva, hogy nem eredeti, de nem képviselt nagy értéket, így nagy kár nem ért. Összességében ha válogatsz, utánaolvasol, értékeléseket figyelembe veszed, akkor legalább 40%-kal olcsóbban meg tudod venni a dolgokat. Egyetlen hátránya, hogy átlagosan 2-4 hetet kell várni egy termékre, de ha van türelmed, szerintem megéri.
2017. máj. 11. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Na az pompás, én jelenleg egy KangerTech Subox Mini C-n gondolkozok. Esetleg arról valakinek valami véleménye?
2017. máj. 11. 09:42
 3/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Elméletileg ugyanazt kapod meg itthon is 3x áron,de a különbség az,hogy ott nincs olyan minőségellenőrzés.Akkus dolgoknál az a baj,hogy ha az akksi éppen nem jó benne,akkor szívás.
2017. máj. 11. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Akkumulátort nem tervezek aliról rendelni. Az akksit inkább megveszem itthon. De elvileg nem jár a kithez akksi.
2017. máj. 11. 22:03
 5/6 Ypszilon1980 ***** válasza:
Akkor szerintem nyugodtan.Az az én véleményem, hogy valami kis kockázat mindig van,de én is mindenfélét kintről rendelek.
2017. máj. 12. 06:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Amit itthon vettem szakboltban, kb. 1 hét alatt tönkrement. Amit aliról rendeltem, az még bírja 1 év után is. Nyilván mindenhol vannak kockázatok, de az alin minden jóval olcsóbb. Akkut azt én is "hivatalos' webshopból vettem, még az is jól megy.
2017. máj. 12. 07:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!