Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Tudnátok 10. 000 ft környékén...

FamiR kérdése:

Tudnátok 10. 000 ft környékén tudnátok ajánlani headsetet (mikrofonos fejhallgató)?

Figyelt kérdés
Pár órája nézegetem hogy milyen választék van az interneten,viszont nem nagyon találok olyat, amelyiknek a mikrofon és a hangszóró része is jó minőségű lenne,vagy ha igen,nem túl hosszú az élettartama.Az Aula Storm-on gondolkodtam, de arról nincs sok infó az élettartamával kapcsolatban.A másik az a HyperX Cloud 1 mert úgy láttam hogy elég megbízható,viszont ha van rá lehetőség akkor a 10.000 ft-os árkategóriában maradnék.

2017. máj. 13. 19:30
 1/8 A kérdező kommentje:
*az 1.tudnátok nem kell oda (figyelmetlen voltam :S)
2017. máj. 13. 19:36
 2/8 anonim válasza:
0%

Ezért nem adnék ennyit. Felesleges bőrlehúzásnak érzem, és a hülyék fizetnek csak ennyit érte.

3 ezerből megvan az egész.

(Kérlek NE írj/írjatok privátot. Köszi.)

2017. máj. 13. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

HyperX Cloud-om van, előtte egy Plantronics GameCom 780-ról váltottam, és azt kell hogy mondjam, nagyon megérte. (Bár legközelebb nem vennék headsetet, csak különálló fejhallgatót + mikrofont, de ez 10 ezerből nem megoldható jó minőségben.)


15 ezerért esetleg HyperX Cloud Stinger még, ami árkategóriájában a legjobb. (Esetleg a Logitech G230-at is jónak mondják.)


10 ezres árkategóriában Creative és Plantronics az említésre méltó márkák. Corsair Raptor HS40 nem lenne rossz vétel, max 12 ezerért, de nem 15-ért.


Ezt a modellt kifejezetten dicsérik külföldi oldalakon is:

[link]


Ha csak 10 ezres keretem lenne rá, mindenképp ezt a Creative modellt venném.


--


Az ilyen AULA, Hama és társai névtelen, kínai cuccokat rebrandelő vacak márkákat kerüld el messzire. A termékeik többsége külsőleg sem túl szép (szerintem), de legfőképpen mind (hang)minőségre és anyaghasználatra is gyatra. Volt részem Hama termékeket "élvezni", kivétel nélkül mind rövid időn belül tönkrement, rossz minőségűek voltak (főleg az egereik). Nem vennék perifériát tőlük többé!


--


Egyéb kiegészítés:

Vehetsz persze 3000-ért is headsetet, de az olyan is lesz... Aki szerint az 1000 Ft-os egér, 3000 Ft-os headset/billentyűzet felér a 15-20-30 ezres árkategóriákkal (sőt, audotechnika részlegről egy jobb fejhallgató 50 ezernél kezdődik), az még nem használt minőségi perifériákat hosszabb távon.

2017. máj. 13. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a hosszú választ! :)

A creative füles egész jónak tűnik,és magamtól sosem találtam volna rá.:D

Igazából a keret megvan rá mert ballagási pénzből venném, csak a hyperX nél kicsit taszít az ára,mivel természetesen nem próbáltam és nem tudom hogy a jó hangzás alatt olyan jóra számítsak,ami megér 23-25 ezret.Még egy kicsit gondolkozok azon hogy melyiket vegyem meg.És mégegyszer köszönöm a segítséget ;)

2017. máj. 13. 23:08
 5/8 anonim ***** válasza:
Nekem volt creative hs-800-am. A hangja elég jó. Mikrofonnal se volt gondom. De a creativeék az anyagon spórolnak. pl: a kábel csavarodott, műanyag volt az egész meg hasonlók, de ez érthető ebben az árkategóriában. A hangerő állitója tönkrement, reklamáltam azt visszafizették. Most hyperx clouzd 1-et rendeltem.
2017. máj. 15. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Ha le tudsz mondani a mikrofonról, akkor vehetsz HyperX Cloud-ot 13 ezerért 30 ezer helyett, mert az OEM fejhallgatója annyiba kerül (Takstar HI2050 / Pro 80). Például ez is ugyanazt használja:


[link]

2017. máj. 15. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. :) Végül megvettem a cloud 1 et,eddig tökéletesen megvagyok vele elégedve,kivéve hogy a mikrofonja elég halk.Remélem tartósságban is megéri majd az árát,mivel az is célom volt hogy ne kelljen évente új fülest vennem.
2017. máj. 18. 09:45
 8/8 anonim ***** válasza:
Hát akkor melléfogtál. Ha tartós fejhallgatót akarsz, akkor külön kellett volna venned a mikrofont, úgy alacsonyabb a meghibásodási esélye. Nálam itt csücsül egy MDR-V6, ami lassan 20 éve megvan.
2017. máj. 18. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!