Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Szórakoztató készülékek » Használtok még videómagnót?

Használtok még videómagnót?

Figyelt kérdés

Mostanában fogok lomtalanítani, és van sok videókazettám, amivel nem tudom, mi legyen. A videómagnó jelenleg már be sincs kötve, pár éve már ki is került a szobámból. Gondolkozok rajta, hogy érdemes lenne-e visszahozni, bekötni és újra kazettázni. Olyan retró lenne, az biztos, csak ugye macerás is, megint keresgetni, mit vettem fel és hova, melyik kazettára, tekergetni stb..


Nektek van még aktívan használt videótok?



2017. máj. 18. 20:18
 1/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem nincsen.

Évekkel ezelőtt a dvd korszakban már digitalizáltam a néhány családi videófelvételt a többit(anyám...Bestiák mestere,Rendőrakadémia,Rambo...:))

ki"selejteztem" rég.

2017. máj. 18. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze, van 178 db. kazettám, olyan filmek is megvannak rajta, amit nem lehet megtalálni neten. Tök Jó. És én tudom, hogy melyiken mi van, mert ráirtam annak idején.
2017. máj. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 monakritika ***** válasza:

Nekem nincs de szeretem a régi cuccokat főleg a retrókat.

Megpróbálok magamnak szereznie gyet.

2017. máj. 24. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Van 2 VHS/DVD kombóm az egyik mind a 2 re tud felvenni meg másolni az egyikről a másikra, ez pár hónapja úgy tönkrement, hogy be se lehet kapcsolni, a másiknak csak a VCR része nem jó pár másodpercet lejátszik, kikapcsol és ha elindítom akkor kiadja a kazettát. Van még egy csomó kazettám amit a sima DVD felvevőmmel másolni tudnék DVD re de sajnos nem tudom már megnézni a régi felvett filmeket
2017. aug. 18. 16:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!